MBK Karlovka Bratislava vs 1. BK Michalovce   85:50 (42:32)

(27:17, 15:15, 21:11, 22:7)

Body:
Karlovka - Balvan 25, Kadúch 13, Berček 11, Havel 7, Šedívý 7, Šturdík 7, Hormann 6, Bernadovič 5, , Bagar 2, Rakický 2
1.BK Michalovce - Pliško 14, Pirkovský 13
Fauly: 17:15, TH - 18/15 - 14/5, trojky - 4:4, 40 divákov, rozhodovali: Fontányi, Višniarová

Komentár k zápasu:
"Michalovce vedia byť nepríjemné družstvo a preto sme k zápasu chceli pristúpiť zodpovedne. Od úvodu sme boli síce aktívnejšie družstvo, ale chyby v obrane trestal súper ľahkými košmi. V druhej štvrtine sme nedokázali reagovať na súperovu zónovú obranu, ktorá nám robila problém celú štvrtinu. Do polčasu bol rozdiel skóre iba 10 bodový, no zapojili sa už všetci hráči z lavičky. Do druhého polčasu sme nastúpili už zodpovednejšie hlavne v obrane. Súperovi sme za druhý polčas dovolili dať iba 18 bodov, no aj tak sme boli v obrane často nekompaktní a nesústredení. Musíme zapracovať na dôslednosti na oboch stranách ihriska, aby sme v náročných zápasoch mohli byť úspešní. Chlapcov musím pochváliť za výkony počas víkendu, kde si zaslúžili obe výhry."