1.KOLO MINIBASKET LIGY za účasti centier Karlovka, Dúbravka, Centrum mesta a Petržalky.
12. apríla 2017

Aj tento rok sme odštartovali Minibasket ligu. K basketbalu chceme pritiahnuť nových hráčov a budúce basketbalové hviezdy. Akciu sme zorganizovali počas nedeľňajšieho poobedia. Veľmi ma teší, že aj počas nedele zavítali do telocvične na ZŠ Majerníkovej decká nie len z centra Karlovky, ale aj Dúbravky či Petržalky. 
 

Trénerka centra Karlovka Ľubka Fáberová hodnotila celé podujatie veľmi pozitívne: "V prvom kole sme sa rozdelili do štyroch tímov, v zložení - ZŠ Majerníkova, Centrum Karlovka, Centrum Dúbravka a centrum mesta a Centrum Petržalka, ktoré si zmerali sily vo vzájomných zápasoch, ale aj v bežeckých a zručnostných súťažiach. Ani toto kolo nebolo výnimkou a vyskúšali sme si súťaž "škrečkovanie," kde cieľom každého tímu bolo získať čo najväčší počet cukríkov."

Trénerka hodnotí výkony nielen hráčov: "Každý tím bol vedený trénerom, ktorý ich povzbudzoval a motivoval k najlepším výkonom. Aj preto sa chcem poďakovať všetkým trénerom, ktorí sa podieľali na prvom kole Minibasket ligy."
stafera
 Štafetové súťaže
 
Pre niektorých hráčov to bol prvý zápas v ich živote. Na podujatie prišli  aj skúsenejší hráči, ktorí hrajú aj Mikroligu, alebo si vyskúšali aj súťaž SBA. Každý hráč dostáva dostatočný priestor na ihrisku. Trénerka dodáva: "Veľmi sa mi páčilo s akým zanietením, radosťou a elánom prišiel každý hráč ukázať, čo všetko sa stihol počas pár mesiacov naučiť. Verím, že nie len deti, ale aj rodičia odchádzali z telocvične spokojní a prídu s úsmevom a nadšením na ďalšie kolá Minibasket ligy. Celkovo podujatie hodnotím veľmi pozitívne a ďakujem rodičom, ktorí vytvorili výbornú atmosféru počas celej akcie podporili svoje deti veľkým potleskom." 
IMG_9455Súťaž  "Škrečkovanie"
 
Ďalšie kolo Minibasket ligy sa uskutoční hneď po Veľkonočných prázdninách, tentokrát 23.4.2017 navštívime Dúbravku. Môžete nás prísť povzbudiť, tešíme sa na Vás.