2. kolo MINIBASKET LIGY v Dúbravke malo úspech
27. apríla 2017

Projekt Minibasket ligy v MBK Karlovka tentokrát zavítal do Dúbravky na školu Pri kríži. S touto školou už máme niekoľko rokov veľmi dobrú spoluprácu a pani riaditeľka nám vychádza v ústrety. Miinibasketbalový krúžok máme na škole každú stredu a piatok v poobedných hodinách. 

Veľké podujatie sa konalo cez víkend v nedeľu. Okrem hlavného organizátora, centra z Dúbravky, sa podujatia zúčastnili aj deti z centier Karlovka a Petržalka. Bohatým športovým programom nás viedli mladí tréneri centra Dúbravky Ema Šoltésová a Viktor Fulka

Hodnotenie podujatia tréner MBK Karlovka Viktor Fulka: "Všetci zúčastnení podali výkony svojich možností. Trénerom a špeciálne mne sa páčilo, ako títo mladí chlapci a dievčatá napredujú v tejto krásnej hre. Nechýbali rodičia, ktorí povzbudzovali svoje ratolesti. Ďakujeme pekne všetkým zúčastneným a hlavne rodičom ktorí doniesli domáce maškrty. Už sa tešíme na ďalšie kolo Miniligy!"

DSC06969

Hráči odohrali vzájomné zápasy a zasúťažili si v zručnostných súťažiach. Cieľom podujatia je nájsť si aj nových kamarátov medzi jednotivými centrami. Veríme, že sa cieľ podarilo splniť. Ďalsie podujatie je naplánované na máj. Tentokrát sa presunieme do Centra mesta. V tejto oblasti budeme mať podujatie po prvýkrát. Tešíme sa na novú spoluprácu aj s touto časťou mesta. Karlovka do toho!!!