Microliga 3. kolo
16. decembra 2014

Na 3. kolo Microligy prijalo pozvanie Komárno, s trénerom Rišom Kajotorm, s ktorým sme si zahrali veľmi pekný vyrovnaný zápas.

Podujatie sa konalo 14.12.2014.  Senecké družstvo prišlo pre chorobu  v menšom počte a tak sme zvolili aj jeden mix zá, pas Karlovka + Senec. V úvode sme si zahrali zápas proti sebe MBK Karlovka vs GABBO Senec. Tento duel vyhrali Senčania. Majú trošku viac skúseností oproti nášmu novému družstvu Karlovka - centrum Dúbravka. Po krátkej prestávke si zaharlo mix družstvom Karlovka + Senec proti Komárnu.  Zápas trvá 60 minút. Hráči vytvoria trojice a v trojminútových intervaloch sa vymieňajú. Každé družstvo odohrá 18-20 mini zápasov. za každý trojminútový úsek si družstvo pripisuje výhru, alebo prehru.

Výsledky zápasov nižšie. Microliga skóre na počet vyhratých  3 minútových úsekov.

MBK Karlovka : GABBO Senec  5:6
MBK Karlovka + GABBO Senec : Komárno 9: 13

Aj napriek tomu, že sme boli v menšom početnom zložení družstva GABBO Senec a družstvo Karlovka- centum Petržalka tentokrát nepostavilo družstvo, atmosféra v telocvični bola veľmi dobrá. Naši malí hráči odohrali pekné súboje. Bránilo sa tvrdo, bojovalo zo všetkých síl a odmenou boli premenené koše a potlesk publika.

Komárnu a Sencu ďakujeme za účasť. Vidíme sa na ďalšom podujatí MICROLIGY  v Novom Roku 2015. 

mix na novinku
Dužstvo MBK Karlovka + GABBO Senec

komárno
Družstvo Komárno