Ďalší náročný zápas, doma privítame KB Košice
15. novembra 2017

Basketbalisti VŠEMvs Karlovka Bratislava pokračujú v sérii náročných duelov, tentoraz ich doma čaká prekážka v podobe Košíc. Vysokoškoláci siahali počas víkendu na historické víťazstvo proti svojmu mestskému rivalovi a to na jeho palubovke, no napokon Inter zabral v záverečnej štvrtine a stretnutie vyhral 94:80. Predvedená hra však môže byť prísľubom do ďalších stretnutí.

Zaujímavý bude súboj trojkárov, na domácej strane je v tomto smere ťahúňom Dávid Abrhám, u hostí je to hlavne Igor Marič. 
 
Košice naposledy zdolali Žilinu, tím, ktorému naši chalani tesne doma podľahli. V ofenzíve stredajších súperov je až takmer 19-bodový rozdiel. Zverenci Petra Ivanoviča sa však na zápas pripravovali.
 
"Vieme, s kým hráme. Košice majú silný káder, na každom poste dobre vyskladaný tím a majú hráčov, ktorí na Slovensku patria medzi najlepších. Chceme podať čo najlepší výkon, aby bol zápas zaujímavý aj pre divákov. Máme za sebou zápas so silným Interom, ale určite sme im víťazstvo len tak nedarovali. Dúfam, že minimálne taký výkon ako proti Interu, podáme opäť aj na domácej palubovke proti Košiciam," povedal Juraj Hašan.