Hlasujte za najlepších hráčov Karlovky pre Súboj hviezd 2015!
22. novembra 2015

Najlepší hráči Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy si dajú v tomto roku zraz v sobotu 12. decembra v Aréne Poprad, ktorá bude dejiskom každoročného Súboja Hviezd.

Pod záštitou mesta Poprad, BK Iskra Svit a Royal Bus & Travel zažijú premiérovo priamo v srdci Tatier skvelý basketbalový večer diváci v Poprade, kde na nich čakajú nielen rôzne parádičky, ale aj bohatý sprievodný program. Tešiť sa môžu na bubnovú šou v podaní Campana Batacuda, tanečné predstavenie Bailadora Dance Group a rapera Strapa.

Ťahákom aj tohtoročného programu budú divácki obľúbení a basketbalovo zábavní lietajúci akrobati zo Slovinska Dunking Devils, ktorý si pre tohtoročnú edíciu Súboja Hviezd pripravujú nové kúsky. Celým programom bude sprevádzať Martin „Shilo“ Šilan.

Klubová rivalita pôjde v tento večer bokom, na prvom mieste budú parádičky, smeče a rôzne ďalšie kúsky, ktorými budú najlepší hráči zabávať prítomných divákov. Hlavná moc je vo vašich rukách, pretože práve vy rozhodne o tom, kto sa predstaví v základnej zostave Súboja Hviezd. Hlasovať budeme môcť na stránke www.subojhviezd.sk, kde môžete raz denne zahlasovať za vašich obľúbených hráčov a obsadiť taktiež trénerskú dvojicu.

Pripomíname, že z jedného klubu sa môžu samotného zápasu zúčastniť maximálne traja basketbalisti. Aj v tohtoročnom vydaní si zodpovieme klasickú otázku – je lepší Západ alebo Východ? Pripomenieme, že v minuloročnej edícii sa tešili z výhry hráči Východu, ktorí zvíťazili 115:106. Vy budete rozhodovať o základných päťkách na oboch stranách, následne trénerské duo dominuje hráčov do finálnej dvanástky. Počas zápasu budú na programe aj individuálne súťaže, preto očakávajte tvrdé súboje o najlepšieho trojkára, smečiara a samozrejme aj najužitočnejšieho hráča zápasu.

Vstupenky si budete môcť zakúpiť v sieti Predpredaj.sk. Oficiálny začiatok basketbalového sviatku je naplánovaný na sobotu 12. decembra o 18:00.

(Michal Duchovič/basketliga.sk, foto: Vladimír Dorňák)