Ivanovič: V play off sme zbierali skúsenosti do budúcna
15. marca 2015

Sedem pokusov mala Karlovka na zdolanie Interu v aktuálnej sezóne, nepodarilo sa jej to ani raz a tak po troch štvrťfinálových výhrach úradujúceho majstra sa sezóna pre nováčika súťaže skončila. Posledný zápas sezóny zhodnotil asistent trénera Peter Ivanovič.

- Ako by ste zhodnotili stretnutie s Interom?

"Podobalo sa na tie predošlé dve, kde sme vlastne nejako zlyhali v agresivite v obrane, Inter dával veľa ľahkých košov a na druhej strane sme zlyhali v efektivite zakončovania, kde aj sme si spravili strelecké pozície, ale sme ich nepremieňali na body."

- V rámci celého priebehu série, ako by si zhodnotil hru tímu?

"Poviem to tak, myslím si, že sme odohrali aj lepšie zápasy ako tieto tri v sérii. Snaha a bojovnosť sa chalanom nedá uprieť, žiaľ sme chytili v play off asi najťažšieho súpera, akého sme mohli. Nevyhrali sme s ním v sezóne ani jeden zápas, beriem to tak, že chalani zbierali skúsenosti do budúcna."

F94B6805

- Bolo príjemné zakončiť sezónu bratislavským derby štyrikrát v rade?

"Myslím si, že dobré zakončenie sezóny, vzhľadom na to, že sme v prvom ročníku Eurovia SBL skončili na šiestom mieste. Na prvý rok dobré umiestnenie."

- Vládne aj napriek skorému vypadnutiu spokojnosť?

"Myslím si, že tá spokojnosť prevláda aj napriek tomu, že sme vypadli v prvom kole."

- Čo by ste chceli odkázať na záver fanúšikom?

"Chcel by som sa im poďakovať za celú sezónu, chodili nás povzbudzovať nie len na domáce, ale aj vonkajšie zápasy. Verím tomu, že nám ostanú verní aj do budúcna."

Autor: Michal Duchovič/mbkkarlovka.sk