Juniori majú po víkende na svojom konte ďalšie dve výhry
01. apríla 2015

Na domácej palubovke zdolali Svit a Spišskú Novú Ves. Ponúkame info o zápase, komentár asistenta trénera a fotogalériu zo zápasu.

MBK Karlovka Bratislava: BKM Svit 74:59

Info o zápase: Štvrtiny: 27:19 , 38:31 , 59:46 , 74:59, Fauly: 16 - 16, TH: 9/11 – 11/14, Trojky: 8 - 2

Diváci: 20, Rozhodovali: Fontanyi, Šepeľa

Body za MBK Karlovka Bratislava: Abrhám 25, Doležaj 17, Hanák 12, Hedera 5, Demo 5, Vukmirovič 4, Ivančík 3

Slovo trénera

Maroš Helmecy, asistent trénera MBK Karlovka Bratislava: „ Do zápasu sme vstúpili koncentrovane,  čo sa ukázalo aj na výsledku prvej štvrtiny. V druhej štvrtine ako keby sme sa uspokojili s výsledkom a spomalili sme prechod , či to už bolo do útoku alebo do obrany. V druhom polčase sme znova zabrali, kde sme si vytvorili 20 bodový náskok ktorý sme už do konca zápasu nepustili.“

MBK Karlovka Bratislava: BK 04 AC LB SNV 86:55

Body za MBK Karlovka Bratislava: Abrhám 25, Doležaj 17, Vukmirovič 11, Antoš 9,  Hedera 7, Hanák 5, Demo 4, , Ivančík 3, Harton 3, Schmiedl 2

Maroš Helmecy, asistent trénera MBK Karlovka Bratislava: „Do zápasu sme vstúpili veľmi pomalým tempom, ako keby sme ešte spali. Čo sa ukázalo  na skóre štvrtiny. Prvú štvrtinu sme  vyhrali len o dva body. DO druhej štvrtiny sme vstupovali s cieľom  hrať rýchlejšie dopredu a dávať ľahšie koše. Prvých 7 minút sa nám to aj darilo, kde sme si vytvorili 12 bodový náskok. Potom prišli posledné tri minúty polčasu kde sme úplne stratili koncentráciu a daný  úsek troch minút sme prehrali 2:16. Do tretej štvrtiny sme vstupovali hrať, rýchlo dopredu a dodržiavať jednoduché princípy. Do druhého polčasu sme vstúpili koncentrovane a hneď sme otočili vývoj zápasu. V tretej štvrtine sa nám podaril nástup,  kde sme 6 a pol minúty nedostali kôš a úsek vyhrali 16:0. Potom už sme len udržiavali rozdiel, ktorý sme si vytvorili.“