Juniori si doviezli cenné víťazstvá
23. marca 2016

Minulý víkend odohralo naše juniorské družstvo zápas proti Leviciam a Nitre. V sobotu odohrali zápas proti Leviciam, v ktorom až v poslednej štvrtine dokázali väčším bodovým rozdielom odskočiť od súpera. V nedeľu vycestovali do Nitry. Naši juniori v tomto zápase počas troch štvrtín prehrávali, no dokázali nepriaznivý stav zvrátiť a tak si zabezpečiť dôležité víťazstvo. Najbližšie zápasy ich čakajú na domácej palubovke proti Košiciam a Spišskej Novej Vsi. Príďte ich počas víkendu 9. a 10.4.2016 povzbudiť. KARLOVKA DO TOHO!!

Rozhodovali: Izák, Struhár

Body za VŠEMvs Karlovka Bratislava: Halmeš 20, Hanák 16, Toráč 11, Vukmirovič 9, Hedera 4, Balvan 4, Major 1

Slovo trénera

Maroš Helmecy, tréner MBK Karlovka Bratislava: „Vstúpili sme veľmi zle do zápasu keď sme prehrávali 10:2. No chalani sa dokázali zomknúť a o pár minút už bolo 10:10, nakoniec sme prvú štvrtinu prehralu 16.11. Do druhej štvrtiny sme zase vstúpili nekoncentrovane čo súper využil a v polovici druheš štvrtiny bolo skóre 24:11. Zlepšenou hrou hlavne v obrane sme dokázali polčas vyrovnať na stav 28:28. V tretej štvtine nám súper raz ušiel na rozdiel 39:32, čo sa nám podarilo rýchlo vymazať a do pošlendej štvrtiny sme vstupovali s jednobodovým mankom. Posledná štvrtina bola vyrovnaná ale Levice si stále držali mierne vedenie. Až 3 minúty pred koncom Toráč trafil trojku ktorou sme šli prvý krát do vedenia. A od toho momentu sme skórovali len my a dokázali vyhrať veĺmi dôležitý zápas."

Rozhodovali: Bara, Szarka

Body za VŠEMvs Karlovka Bratislava: Halmeš 27, Pasovský 20, Hanák 16, Major 11, Vukmirovič 11, Toráč 8, Kaduch 2, Bilčík 2

Maroš Helmecy, tréner MBK Karlovka Bratislava: „Začali sme nekoncentrovane od začiatku zápasu. Mysleli sme si asi, že sa súper porazí sám, čo bohužiľ tak nebolo. Našťastie sme dokázali na konci zápasu vyhrať. Verím že takéto zápasy sme si vyčerpali a hrať už budeme ako sme napríklad hrali v sobotu. "

Ďakujeme ŠBK Junior Levice za fotodokumentáciu.