Kadeti víťazmi bratislavského derby!
26. novembra 2015

Naše mládežnícke družstvo kadetov si na domácej palubovke počas posledného víkendu  zmeralo sily so súperom Inter Bratislava. V zápase chalani dokázali zdolať bratislavský tím rozdielom 31 bodov s konečným výsledkom 80:49. V tabuľke sú kadeti MBK Karlovka v celkovom poradí v oblasti západ zatiaľ na treťom mieste, pričom z 9 zápasov dokázali 7krát poraziť súpera. Prinášame Vám krátke bodové zhrnutie spolu s komentárom trénera kadetov z bratislavského derby.

MBK Karlovka Bratislava - BK Inter Bratislava  80:49 (46:31)

Body - Karlovka: Páleník 19, Kadúch 13, Kohút 12, Bilčík a Balvan po 11, Záhora 6, Vida 4, Bernadovič a Bagar po 2.

Rozhodovali: Galová a Hančík

Hlas (komentár) trénera k zápasu: "Vďaka výbornému plneniu obranných povinností a skvelému doskoku sme navyšovali postupne skóre v každej štvrtine. Vedel by som si predstaviť väčší tlak na loptu a rovnako tak aj pri obrane hráča bez lopty, ale stále je ešte priestor v tréningu na zlepšenie týchto vecí. So silnejšími súpermi to bude kľúčový faktor spolu s efektivitou a organizáciou v útoku."

kadeti.jpg (440×324)

Družstvo kadetov má najbližšie na programe zápasy počas víkendu 5. - 6. 12. 2015, kde vycestujú za súpermi ŠBK Handlová a MŠK BK Žiar nad Hronom. Chalanov samozrejme budeme na diaľku povzbudzovať, nech prinesú domov ďalšie dve výhry. KARLOVKA DO TOHO!!!