Kapitán juniorov U-19 Samuel Bačiak...
19. apríla 2024

Samuel Bačiak kapitán družstva juniorov U-19 /kapitán od kategórie mladší mini žiaci/  hrá v našom klube basketbal od svojich deviatich rokov. Prešiel cez prípravku v Lamači cez všetky vekové kategórie v MBK Karlovka. Trénovali ho postupne tréneri: Peter Ivanovič, Maroš Helméci, Denisa Zambová - Helmeciová a Branislav Brliť. Svoje basketbalové klubové pôsobenie v MBK Karlovka ukončil v sezóne 2023/24. Od nového školského roka nastupuje na štúdium do zahraničia. 

Samo svojím basketbalovým prístupom v tréningoch a v zápasoch bol vždy správnym kapitánom. "Ťahúňom" nie len na ihrisku ale aj na lavičke. Príkladne bojoval, aj keď družstvu alebo jemu samému sa nedarilo. Neuveriteľný prínos v jeho osobe je "stmelovanie" kolektívu.  V rámci klubu vždy ochotne pomohol pri organizovaní rôznych akcií či pri stolíku časomeračov. Vždy rád a ochotne!!!

Veľký Samov prínos bol aj mimo basketbalu!!! Pomáhal kamarátom z družstva, doučoval ich rôzne školské  predmety. Pomáhal vždy ochotne a rád !!!

V mene celého klubu MBK Karlovka sa chcem SAMOVI BAČIAKOVI veľmi pekne poďakovať za jeho pôsobenie v klube a prajem mu veľa šťastia a úspechov, nie len pri štúdiu v zahraničí ale aj v ďalšom živote!!!

ĎAKUJEME!!!

Jozef Toth Vaňo

predseda klubu