KARLOVA VES OCENILA MLADÉ ŠPORTOVÉ TALENTY!!!
07. apríla 2022

Naši juniori Robin KUNICKÝ, Matej PAULIS, Ján BRUTENIČ a Tomáš VLK pod vedením trénera Mariána NEMČEKA v streetball tíme FAJNOVKA boli ocenení v Karlovej Vsi ako najúspešnejší kolektív do 23 rokov za rok 2021!!!
 
KARLOVA VES OCENILA MLADÉ ŠPORTOVÉ TALENTY
Stalo sa tak v pondelok 7. marca podvečer v Karloveskom centre kultúry. Mladí karloveskí športovci získali ocenenia v kategóriách najlepší individuálny športovec do 23 rokov, najlepší kolektív do 23 rokov a najlepší tréner / pedagóg. Ocenenia získali za športové výsledky dosiahnuté v minulom roku. 
„Mladé športové talenty potrebujú najmä po dvoch ťažkých rokoch cítiť našu podporu. Aj takýmto spôsobom ich chceme motivovať, aby na sebe i naďalej pracovali a svojimi športovými výkonmi reprezentovali Karlovu Ves. Ocenenie si zaslúžia i tréneri a pedagógovia za celoživotnú prácu s mládežou v našej mestskej časti. Často ide o ľudí, ktorí majú svoje vlastné povolania a deti trénujú vo voľnom čase. Aj za neľahkých podmienok dokážu pripraviť zverencov na významné i medzinárodné podujatia, kde dosahujú vrcholné výsledky,“ povedala starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová.
 
„Športovcov oceňujeme na základe vyhodnotenia anketových lístkov, ktoré posielame klubom, s ktorými aktívne spolupracujeme v našej mestskej časti. Každý ocenený športovec dostal pohár a vecné ceny v podobe športových doplnkov,“ doplnila vedúca oddelenia správy športových zariadení Anna Paučová.
 
Najlepší športový kolektív Karlovej Vsi do 23 rokov 
Družstvo juniorov Mládežnického basketbalového klubu MBK Karlovka, /streetball-ový názov družstva "FAJNOVKA/ basketbalové družstvo do 18 rokov, víťazi streetball tour SBA 3x3 TOUR 2021
GRATULUJEME!!!