Karloveské hody 2015 boli atraktívnym miestom pre všetkých obyvateľov Karlovky  aj vďaka našej účasti klubu Karlovka.
30. septembra 2015

Karlovka odštartovala v nedeľné dopoludnie program Karloveských hodov   Streetbalovým podujatím 3x3. Súťažili sme v mix družstvách a každý okoloidúci sa mohol stať aktívnym účastníkom. Zdarma registrácia prebiehala priamo na mieste. Jednotlivé družstvá odohrali zápasy systémom každý s každým. Víťazmi sa stalo družstvo Prime Time.  Okrem streetbalu sme súťažili aj v streľbe. V súťaži streleckých piškôrok nerozhoduje o víťazovi presná strelecká ruka, ale aj  umenie hrať hru "piškôrky".  Pre najmenších sme mali pripravenú  zónu minibasketbalu, kde si aj najmenší prišli na svoje.

V príjemnom prostredí Líščieho údolia nás prišli svojou účasťou podporiť tréneri a aj vedenie Karlovky. Taktiež nechýbali hráči tímu SBL Ligy Marek Doležaj a Juraj Krajčír.  Na Karloveských hodoch venovala Karlovka aj ceny do tomboly. Z radov Karloveščanov tak žrebovaním získali 6 obyvatelia permanentky na  celú sezónu na domáce zápasy, ktoré hráme vždy v stredy o 18:30 v hale Prof. Rovného na FTVŠ UK, Lafranconi.

Aj touto cestou chceme poďakovať Karlovej Vsi, že sme boli aktívnymi účastníkmi Karloveských hodov a boli sme súčasťou programu.  Tešíme sa ďalšiu akciu.