Krásne gesto prezidenta Karlovky: Ľuboš Cibák prekvapil trénerov, hráčov aj fanúšikov
01. marca 2017

Bola to myšlienka prezidenta VŠEMvs MBK Karlovka Ľuboša Cibáka a okrem neho o udeľovaní basketbalových Oscarov na plese nevedel nikto. Prekvapenie mu vyšlo dokonale, pripravil veľmi pekné ďakovné gesto pre tých, ktorí obetujú nášmu klubu srdce.

Ocenenia rozdával prezident v troch kategóriách: tréneri, hráči a fanúšikovia. V kategórií tréner boli ocenení traja. Hlavný tréner A-mužstva Karlovky Peter Ivanovič, jeho asistent a zároveň mládežnícky tréner František Kubala a mládežnícka trénerka Denisa Zambová.

Taktiež traja Oscari putovali do rúk hráčom. Medzi ocenenými nesmela chýbať mladá hviezda, odchovanec Karlovky a veľký talent slovenského basketbalu Marek Doležaj. Doplnili ho Dalibor Hlivák, rodák z Rožňavy, ktorý háji farby Karlovky už od čias mládežníckych súťaží, a najstarší z trojice ocenených Michal Kožár, študent VŠEMvs, ktorý hráva v bratislavskom klube od sezóny 2013/2014.

Nezvyčajnou a o to cennejšou kategóriou bola tá fanúšikovská. Oscara si odnieslo sedem verných karloveskému klubu: Tatiana Cibáková, manželia Jana a Róbert Hartanovci a celá enkláva Doležajovcov, po synovi Marekovi získali Oscara aj jeho rodičia Laďka a Miloš a taktiež starí rodičia Mária a Milan.

Piaty ročník plesu basketbalového klubu sa konal v polovici januára. Programom sprevádzal moderátor Martin Šilan, známy z domácich zápasov Karlovky a taktiež zo všetkých jej akcií.

Večer otvorili uvítacou rečou prezident klubu Ľuboš Cibák a vystúpenie tanečníkov z tanečnej školy Moondance, ktorí otvárali aj ples v opere. Tí okrem úvodného čísla predviedli hosťom ešte jedno vystúpenie. O zábavu sa staral DJ Maroš Jakim, ktorého doplnila amatérska speváčka Alena Nováková.

FB_IMG_1488301801711

Basketbalové Oscary

Tréner: Peter Ivanovič, František Kubala, Denisa Zambová

Hráči: Marek Doležaj, Dalibor Hlivák, Michal Kožár

Fanúšikovia: Tatiana Cibáková, manželia Jana a Róbert Hartanovci, Laďka a Miloš Doležajovci a starí rodičia Mária a Milan Doležajovci