Lístok za euro a pivo k tomu? Poď na extraligový basketbal!
24. januára 2016

Kúp si lístok za euro a v Machnáči ti po zápase načapujú pivo zdrama.

Basketbalový klub MBK Karlovka a športový bar Machnáč ťa pozývajú na pivo! Kúp si lístok na domáci zápas extraligového mužstva VŠEMvs Karlovka Bratislava a po zápase ti zaň v Machnáči načapujú pivo alebo kofolu zdarma!

Basketbalisti Karlovky hrajú svoje domáce zápasy Slovenskej basketbalovej ligy v Športovej hale profesora Rovného, teda neďaleko mostu Lafranconi. Podobne blízko stojí i známy bar MACHNÁČ, ktorý sa vo svojej ponuke orientuje najmä na športových fanúšikov. Práve na tých sa v Machnáči orientujú.

Prenosy z anglickej Premiere League, Majstrovstiev sveta v hokeji, tenisu, či počínaniu Slovana Bratislava v KHL, ale aj ďalšie športy. V Machnáči si s kamošmi môžeš užiť športové prenosy na viacerých obrazovkách, ale aj premietacom plátne. "Všetko, čo ide v televízii sa u nás dá pozerať. Aj keď prenos aktuálne nepremietame, stačí prísť a povedať," hovorí jeden z majiteľov Machnáča Juraj Granec.

Svojim zákazníkom ponúkajú nielen dobré pivo, ale aj kuchyňu. Pre partiu kamarátov je k pivu a futbalu ideálny kilový tanier hranolčekov! "Okrem športových akcií máme v utorky a štvrtky zvýhodnené ceny na alkohol, takzvané Machnáčske šestky, ale aj ďalšie akcie," dodáva Juraj Granec.

7851ecf9-e977-4169-a224-1a47af71bf08