MBK Karlovka na vyhlásení športovec Karlovej Vsi....
07. marca 2023

V utorok večer v Karloveskom centre kultúry prebehlo vyhlásenie ankety: "Najúspešnejší športovci Karlovej Vsi za rok 2022".

Za najúspešnejší športový kolektív Karlovej Vsi za rok 2022 /sezóna 2021/22/  boli vyhlásení žiaci U-14, zverenci trénera Richarda Kamenského a asistentky Veroniky Dulovej. Družstvo U-14 žiakov, sa prebojovalo  na finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska, kde skončili na 6. mieste. Chlapcom odovzdávala ceny olympijská zlatá medailistka Zuzana Rehák-Štefečeková. /športová strelkyňa/.

Hráč  Noam Burmad získal ocenenie v ankete "najlepší individuálny športovec do 23 rokov - individuálny úspech v sezóne ukončenej v roku 2022". Na finálovom turnaji U-13 Majstrovstiev Slovenska bol vyhlásený v najlepšej päťke turnaja. S družstvom U-14 a U13 sa prebojoval na finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska.

MBK Karlovka uspela aj v ankete  "Najlepší tréner, resp. pedagóg - ocenenie práce s mládežou v klube".  Tréner Richard Kamenský si prevzal ocenenie od pani starostky Dany Čahojovej.

Mestskej časti Karlova Ves veľmi pekne ďakujeme za zorganizovanie podujatia!!!

Naším úspešným športovcom a trénerom ďakujeme a GRATULUJEME!!!