Microliga Finále za účasti MBK Karlovka
06. mája 2015

V prvomájovú nedeľu sa uskutočnilo finálové kolo Minibasket ligy. Finále sa konalo za účasti všetkých družstiev pod jednou strechou hotela Družba v Senci. Na jednom mieste sa stretlo viac sto detí.  Družstvá Interu, Galanty, Trnavy, Komárna a Karlovky.

Finálové podujatie prebiehalo na troch basketbalových ihriskách. Naše družstvo Karlovka centrum Dúbravka odohralo dva zápasy proti Komárnu a Galante.  Nasledovali súťaže družstiev v streľbe, prihrávaní a driblingu. Veľký úspech získala hra "candies".

Ďalší ročník Microligy za účasti aj nášho družstva bol ukončený odovzdávaním cien a diplomov pre každé družstvo. Ceny prišli odovzdať a prihovoriť sa budúcim basketbalistom  bratia Rančíkovci. Ich lásku k basketbalu prezentovali na krátkej besede pred mladými basketbalistami.

Trnénerka Denisa Zambová: " Počas celého roka  Karlovka cesntrum Dúbravka absolvovala jednotlivé kolá Microligy. Cieľom účasti v Microlige sme chceli zapojiť do zápasov nových hráčov z centra Dúbravka. Cieľ sme splnili a naše družstvo v Dúbravke sa počas celého roka rozrástlo o nových hráčov, čo mňa ako trénerku veľmi teší. Naša Microliga je pre tento rok skončená, verím však, že všetci naši hráči z Dúbravky budú pokračovať aj budúci rok a my sa znova stretneme na ihrisku s novými súpermi. Chcem poďakovať deckám za ich celoročné nasadenia a radosť z hry. Teším sa na budúcu sezónu. "

micro