MIKROLIGA mala svoje finále v Senci
08. mája 2017

Naša družstvo MBK Karlovka sa zúčastnilo finálového podujatia Mikroligy. Podujatie má tradíciu ukončiť sezónu v hale Hotela Transpetrol na Seneckých jazerách. Vďaka veľkej kapacite haly môžu usporiadatelia organizovať finálové zápasy všetkých družstiev. Hralo sa na troch ihriskách. Po finálových zápasoch boli na programe spoločné súťaže a v závere vyhodnotenie celoročného snaženia sa hráčov. 

unnamed (3)

Trénerka MBK Karlovka Monika Páleníková komentuje: "Prvý zápas sme hrali proti Trnave a druhý proti Seredi. Aj keď boli niektorí chlapci spočiatku zaskočení tým ako nás je málo, vôbec sa toho nezľakli.  Boli radi, pretože si mohli z chuti a veľa zahrať! Všetci hrali s vysokým nasadením, bojovne v obrane i útoku. Každému hráčovi sa podarilo dať kôš i krásne prihrať, vďaka čomu obidva zápasy vyhrali. Deti rodičom ukázali, čo sa za tento rok naučili. A aj im by som chcela veľmi poďakovať, že deti podporujú v basketbale a aj keď bola sobota/nedeľa tak vstali o siedmej a nosili ich na všetky basketbalové akcie! Po zápasoch nasledovali súťaže a vyhodnotenie, kde každý dostal diplom, medailu a "zopár" sladkostí ktoré si nazbierali pri súťažiach. "

Mikroliga 2017 nemá víťaza, ale mnoho hráčov, ktorých basketbal a zápasy oslovili. Veríme, že Mikroliga bude pokračovať naďalej a my MBK Karlovka budeme jej súčasťou. 

18222049_685056831673256_4293914376845208200_n