Minibasket liga 4. kolo 2015
28. apríla 2015

Ďalšie kolo Minibasket ligy sme odštartovali v nedeľu 26.4.2015. V poradí už štvrté podujatie sa konalo tento krát na Základnej škole Pri kríži v Dúbravke. Náš klub MBK Karlovka v spolupráci so základnou školou Pri kríži usporiadal turnaj pre ďalšie centrá našich prípravok. Centrum Dúbravka má tréningy pod vedením trénerky Denisy Zambovej na ZŠ - Pri kríži dva krát do týždňa a to v stredu a piatok od 14:00 hod.

ales

Medzi účastníkmi boli aj decká z centrier Karlovka, Petržalka, Vajnory -Senec. Decká medzi sebou odohrali zápasy, ktoré boli plné basketbalových akcií v podaní našich najmladších aktérov. Hráči hrali 3x3 na basketbalové ihrisko. Dve trojice sa snažili skórovať čo najväčší počet krát počas troch minút jedného mini zápasu. Tieto mini zápasy trvali 60 minút. Potom nasledovalo krátke občerstvenie a súťaž "škrečkovanie". Obľúbená hra, kde deti súťažia o cukríky už nesmie na minibasket lige chýbať. Nasledovalo druhé kolo minizápasov.

IMG_8937

Poskytujeme priebežné hodnotenie výsledkov a tabuľku doplnenú o 4. kolo.

Centrum 1. kolo/ Body 2. kolo/ Body 3. kolo/ body 4.kolo/ body Spolu 
Vajnory - Senec 8 0 8 7 13
Dúbravka 8 7 8 8 31
Petržalka 7 5 8 7 27
Karlovka 6 6 8 7 27
Komárno 8 8

Zhodnotenie podujatia trénera centra Dúbrakva, Denisa Zambová: "Som veľmi rada, že sa nám podarilo zorganizovať jedno z podujatí Mini basket ligy aj v našej časti Bratislavy v Dúbravke, kde trénujeme. Tešili sme sa veľkej účasti detí aj rodičov, ktorí nás prišli do telocvične na ZŠ- Pri  kríži povzbudiť. Chcem veľmi pekne poďakovať pani riaditeľke Mikšíkovej, že nám umožnila využiť priestory telocvične na takúto víkendovú akciu. Ako centrum Dúbravka, kde trénujú žiaci práve zo základnej školy Pri kríži sme sa pani riaditeľke odvďačili prvenstvom na tomto kole podujatia :) ."

Posledné kolo MINIBASKET LIGY sezóny 2014/2015 sa uskutoční v Senci na Slnečných jazerách. Zápasy budú prebiehať na otvorenom ihrisku pod holým nebom, čo nás veľmi teší. Ak sa chcete s nami zabávať s nami,zabávať basketbalom, príďte  do Senca 23.4.2015 .

Tešíme sa na Vás.

Fotogaléria z podujatia