Mladší minibasketbalisti odohrali bojovné zápasy proti Bánovciam
18. novembra 2016

Naši najmladší basketbalisti hostili v sobotu na domácej palubovke Bánovce nad Bebravou. Trénerky mali k dispozícii širokú lavičku. Každý hráč sa zapojil do hry a ukázal svoju šikovnosť. Rodičia tvorili výbornú atmosféru, keď svojimi rukami, hlasivkami, a trúbkami povzdbudzovali náš tím. Prinášame vám prehľad zápasu a komentár trénnerky Ľubky. 

Info o zápase: Štvrtiny: 10:11, 7:13, 12:8, 0:8, Fauly:18 - 11, Diváci: 40, Rozhodovali: Kuzmiak, Hummler
Body za MBK Karlovka Bratislava: Šichula 10 bodov, Tomko 6 bodov, Martinovič 5 bodov, Belobrad 2 body, Komár 2 body, Šenkovič 2 body, Pukančík 2 body

Slovo trénera Ľubica Fáberová, MBK Karlovka: "Dnes sme odohrali zápas proti skúsenejšiemu súperovi z Bánoviec nad Bebravou. Síce to boli chlapci vyšší ako my, ale nebáli sme sa ich a chceli sme ukázať, čo nové sme sa naučili. Na začiatku zápasu sme si povedali pravidlá, ktoré chceme počas celého zápasu dodržiavať. Chlapci to zvládli na výbornú. Zápas bol do poslednej chvíle napínavý, dokonca po 3. štvrtine sme vyhrávali. Chcem pochváliť každého hráča, ktorý nastúpil na palubovku, pretože hral skvele. Každý bojoval za celý tím na ihrisku aj na lavičke. Teraz ideme ďalej poctivo trénovať, aby sme podali minimálne tak dobrý výkon ako v tomto zápase. Samozrejme, veľké ďakujeme patrí aj rodičom, ktorí nás povzbudzujú počas celého zápasu. :)"