Mladší žiaci cez víkend...
11. októbra 2022

Mladší žiaci odohrali ďalši turnaj o postup do skupiny gold. Čakalo ich derby na Vietnamskej, kde sa stretli s Interom Bratislava a B.S.C Bratislava
MBK Karlovka Bratislava vs BK Inter Bratislava 20:106
B.S.C Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava 42:44
Hodnotenie trénera- Martina Hrebičíka:
,,Prvý zápas proti Interu sme začali dobre, s chuťou a nebojácne. Po zobratí oddychového času domáceho trénera, Inter pritvrdil v obrane a my sme sa nedokázali vyrovnať s ich fyzickou hrou. Mrzieť nás môžu, zbytočne stratené lopty a bojazlivý prejav, ktorým sme sa prezentovali počas zápasu. Je dôležité aby hráči sa nebáli počas zápasu a naberali skúsenosti proti tak kvalitnému súperovi ako Inter bol”.
“Zápas s B.S.C bol od prvej až do poslednej chvíle vyrovnaný. Družstva sa striedali vo vedení. Úvodnú štvrtinu sme vyhrávali my, kde našou hrou a zodpovednosťou sme si vypracovali mierny náskok. Druhu štvrtinu sme nastúpili nekoncentrovane a dovolili sme súperovi aby si zobral náskok na svoju stranu. Od druhého polčasu to bol vyrovnaný boj so šťastný koncom na našej strane. Chcel by som pochváliť hráčov za nasadenie, bojovnosť a odhodlanosť, ktorou sa dokázali prezentovať a utrhnúť víťazstvo na svoju stranu. Ďakujem aj rodičom za skvelú atmosféru, ktorú navodili počas oboch zápasov”.
Hodnotenie zápasu s Interom hráčom - Adamom Sovincom (hráč číslo 2, posledná foto):
,,Proti Interu sa nám darilo len pokiaľ sme boli voľní. Mali technických hráčov, ktorých sme mali problém ubrániť. Avšak boli tam aj pekné akcie, niekedy nám niečo nevyšlo bohužiaľ. Snažili sme sa doskakova”.
Hodnotenie zápasu s B.S.C hráčom - Peťom Jesenským (hráč číslo 4, predposledná foto):
,,Ja som si zápas veľmi užil bolo to napínavé a vyrovnané. Podľa mňa sme išli na nich tak slabšie prvé 2 štvrtiny. Druhý polčas sme už išli na 100%. Zlepšiť by sme mohli prihrávky, chytanie lopty a doskakovanie to nám robilo problém “.