Nájdete nás už aj v Karloveských novinách, stali sa mediálnym partnerom MBK Karlovka
21. marca 2016

Samospráva mestskej časti Karlova Ves, ktorá je domácou pôdou MBK Karlovka, sa začiatkom tohto roka pustila do vydávania mesačníka Karloveské noviny. Na obsahu obnoveného periodika spolupracuje aj náš klub. Stali sme sa totiž mediálnym partnerom Karloveských novín.

Tie sú jedným z viacerých projektov lepšej informovanosti obyvateľov mestskej časti. "Ako prvé sme zriadili novú facebookovú a webovú stránku, tento krok privítali Karlovešťania pozitívne," konštatuje starostka mestskej časti  Dana Čahojová na margo otvorenia komunikácie samosprávy smerom k občanom. Pripomína, že to ale nestačí. Mnohí ľudia podľa nej ešte stále potrebujú informácie o dianí v Karlovej Vsi aj v novinovej podobe.

"Poslanci schválili prostriedky na tento účel a od februára tohto roku vychádzajú naše obecné noviny," tvrdí. Snažia sa v nich pritom podávať všetky aktuálne najdôležitejšie informácie, ale aj zaujímavé články o spoločných problémoch, pozoruhodných Karlovešťanoch, kultúre, športe a občianskych aktivitách.

Spolupráca mestskej časti a MBK Karlovka je podľa starostky ocenením klubu. "Vzhľadom k tomu, aké zložité sú podmienky pre rozvoj športu, či už z finančného hľadiska alebo nedostatku vhodných priestorov, veľmi si vážime každý úspešný projekt. Klub MBK Karlovka je vzorový príklad nadšenej vytrvalej práce najmä s deťmi a mládežou. Tešíme sa, že Karlova Ves môže poskytovať zázemie takémuto klubu a sme na neho právom hrdí," uzatvára starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová.