Naši Muži B tentokrát úspešne vo víkendových zápasoch
26. januára 2015

Muži B odohrali zápasy proti Seredi a Žiarnu nad Hronom. Obidva s úspešným koncom pre nás. Gratulujeme chalani.

VŠEMvs Karlovka BA B: BK Lokomotíva Sereď 76:60

Info o zápase
Po polčase: 44:26, Štvrtiny: 26:11, 18:15, 11:19, 21:15, Fauly: 21 - 17, Trestné hody: 20/12 - 17/11 ,Trojky: 6 - 7.

Body za MBK Karlovka: Michálek 17, Skuban 15, Lűley 12, Stránsky a Hlivák Dom. po 7 (Martinček 8, Sagula 7, Hanák 3, Ivančík 0, Nittnaus 0, Cengel 0)

Komentár trénera MBK - Peter Orgler:

"Do prvého zápasu nadstavbovej časti 1 .ligy o 9.-14. miesto sme nastúpili veľmi kvalitne, fungovala nám obrana, z toho pramenil rýchly prechod do útoku, kde sme si hneď po prvej štvrtine vybudovali 15 bodový náskok. Počas duelu sa súper snažil dotiahnuť, ale viac ako na 10 bodov sa mu to nepodarilo a my sme si umnou hrou podržali vypracované vedenie až do konca. Som rád, že na ihrisko sa dostalo všetkých 11 nominovaných hráčov, ktorí mi ukázali svoj potenciál a  možnosti."

VŠEMvs Karlovka BA B:MŠK BK Žiar nad Hronom 74:72

Po polčase: 34:40, Štvrtiny: 20:19, 14:21, 29:12, 11:20, Fauly: 20 - 23, Trestné hody: 17/8 - 21/12, Trojky: 8 - 6.

Body VŠEMvs: Lűley 16, Michálek 13, Hlivák Dom. a Skuban po 8, Stránsky 2 (Krajčír 20, Martinček 7, Sagula 0, Hanák 0, Cengel 0)