Body za Karlovka „B“: Brilla 5, Markovič, Fabian a Sabanoš po 4, Srnka 2, Janota 1

Body za B.S.C.: Kubiš 11, Keger 7, Petrovič 6, Ilovičný 4, Šuga,, Polák, Zemko a Kotlárik po 2

Fauly: 11 – 5
TH: 3/4 – 1/3

Body za Karlovka „B“: Fabian 10, Srnka a Sabanoš po 6, Masár 3, Janota, Demčák a Krištofík po 2

Body za B.S.C.: Kubiš 11, Zemko a Keher p 6, Šuga a Varsík po 4, Petrovič, Ilovičný, Kemeň a Hunka po 2.

Komentár Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: "V tomto dvojzápase sme chceli potvrdiť dve víťazstvá zo súperovej palubovky z minulého roka, ale súper nám ich chcel oveľa viac vrátiť, a bolo to vidno od úvodných sekúnd. Hrali sme málo agresívne v obrane a ťažko sme sa dobíjali k súperovmu košu a niekedy sme mali aj smolu pri zakončení. Pozitívna mohla byť jedine posledná štvrtina, ktorú sme vyhrali 11:2. Do druhého zápasu sme už vstúpili odhodlanejšie a začali sme viac bojovať v obrane. O svojom druhom víťazstve súper rozhodol v tretej štvrtine, ktorú sme prehrali 2:16 a skóre si už v poslednej štvrtine postrážil. Chalanom ďakujem za vynaložené úsilie a rodičom za podporu. Treba ale súperovi pogratulovať k víťazstvám, pretože vyhral zaslúžene."

Trestné hody 7/3 – 14/5

Body za MBK Karlovka: Štibraný 12, Pukančík 10, Šlostár 10, Bacul 4, Boďa 12, Kollár 6, Antal 4, Holzmann 2, Bariak 2.

BSC Bratislava: MBK GABBO Karlovka 49:56

Info o zápase:

Po polčase 23:23
Štvrtiny 15:10, 8:13, 15:10, 11:13
Fauly 17- 21
Trestné hody: 27/8 – 15/7

Body za MBK Karlovka: Pukančík 13, Šándor 10, Bacul 8,  Štibraný 6, Šmihel 4, Holzmann 4, , Petruf 1.

Komentár ténera MBK Karlovka Denisa Zambová: „ Do zápasov proti BSC sme nastupovali s cieľom vyhrať obidva zápasy. Cieľ sme splnili na 50%. V prvom zápase sme ukázali, že vieme brániť. Chalani ukázali bojovnosť a obetavosť za každou loptou. Taktiež sme mali niekoľko pekných úspešných protiútokov.  Škoda druhého zápasu, kde sme v dramatickom zápase  ťahali za kratší koniec. Zápasy sa však nevyhrávajú záverom, ale celý priebehom. Mnoho ľahkých košov z hry sme nepremenili. Zhoršili sme doskok. Náš výkon družstva však vnímam pozitívne, na bodovom výsledku skóre sa podieľalo skoro celé družstvo. Zlepšili sme hru na kôš. Verím, že naša bojovnosť a chcenie nás nebude opúšťať v ďalších zápasoch.