Partneri pre A-mužstvo

Hlavný Partner

VŠEM Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
www.vsemvs.sk
VŠEMvs poskytuje svojim uchádzačom kvalitné akreditované bakalárske a magisterské študijné programy vhodné pre absolventov stredných škôl s maturitou, zamestnancov verejného sektora,pracovníkov orgánov štátnej správy a samosprávy, manažérov malých a stredných podnikov,a to v dennej aj externej forme štúdia bez prijímacích skúšok. K akreditovaným študijným programom patria: Verejná správa a regionálny rozvoj a Ekonomika a manažment podniku.V rámci Ústavu verejnej správy pôsobí viacero pracovísk. Jedným z nich je aj Katedra športu a voľno-časových aktivít. Jej poslaním je zatraktívniť štúdium a vzdelávanie ponukou športových aktivít a organizáciou športových podujatí, vytvoriť podmienky pre športovú reprezentáciu vysokej školy z radov študentov, či pedagógov. Do vyučovacieho procesu sú zaraďované progresívne dimenzie vyučovania – kreativita, tímová práca a pod. Pohybovými aktivitami sa študenti učia zodpovednosti za svoje zdravie. Výberom a ponukou športových aktivít katedra umožňuje študentom oboznámiť sa s vybranými druhmi športu, rozvíja u študentov kondíciu, športové, tímové i taktické zručnosti. Katedra sa zapája do vysokoškolských športových aktivít s cieľom kvalitne a úspešne reprezentovať vysokú školu.

 Partneri

psj_hydro_modra PSJ HYDROTRANZIT
www.psjhydrotranzit.sk
PSJ HYDROTRANZIT, A.S., je stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu technologických, energetických, pozemných a inžinierskych projektov a stavieb.
Polarek Polarek a.s.
www.polarek.eu
Polarec je nízkonákladová stavebno-montážna akciová spoločnosť so zameraním na železničné koľajové dráhy priemyselných a banských spoločností. Špecifické zameranie na železničný zvršok, spodok a úrovňové prejazdy.
NadáciaSP Nadácia Slovenskej Sporiteľne a.s.
www.nadaciaslsp.sk
Nadácia Slovenskej sporiteľne je neziskový subjekt s celoštátnou pôsobnosťou. Vznikla v novembri 2004, registráciou na Ministerstve vnútra SR, a svoju činnosť začala vykonávať od 1. januára 2005. Prostredníctvom podpory kvalitných verejnoprospešných projektov pomáhajú realizovať aktivity, ktoré posilňujú základné spoločenské hodnoty. Máme ambíciu nielen darovať finančné prostriedky, ale prostredníctvom rôznych aktivít dosiahnuť kvalitatívne zmeny v oblasti kultúry, vzdelávania, vedy, športu, zdravia, charity, či tvorby a ochrany životného prostredia.
Basketland Basketland
www.basketland.sk
Basketland svoju činnosť zameranú na ochranu s podporu zdravia a športu detí a mládeže začali v súťažnom ročníku 2002/2003 a pokračuje dodnes. Hlavnou myšlienkou je prispievať k všestrannej výchove, upevneniu fyzického a psychického zdravia mládeže, prostredníctvom aplikácie rozmanitej telovýchovnej aktivity a športovej činnosti na súťažnej úrovni v organizovaných kolektívoch i na rekreačnej úrovni v bežnom živote. Cieľom n.f. je najmä získavanie finančných prostriedkov slúžiacich na zakúpenie nových športových potrieb a športového náradia, organizovanie športových a relaxačných podujatí, organizovanie výmenných športových akcií pre deti a mládež, organizovanie prednášok a seminárov za účelom informovania účastníkov o nových možnostiach a poznatkoch v oblasti relaxácie a ovplyvňovania športového ducha.
lopta o.z. Zober loptu nie drogy
www.zoberloptu.sk
Občianske združenie „Zober loptu, nie drogy“ je priamym pokračovateľom činnosti basketbalového klubu ŠŠK Slávia Juniorbasket Košice. Dnes združenie zabezpečuje materiálnu a technickú základňu potrebnú na realizáciu jednotlivých akcií projektu „Zober loptu, nie drogy“ a podporných podujatí formou spolupráce s obchodnými a reklamno-marketingovými spoločnosťami. Spolupracuje so samosprávou, štátnou správou a inými neziskovými organizáciami. Na činnosti OZ „Zober loptu, nie drogy“ sa podieľajú fundovaní odborníci z oblasti špeciálnej pedagogiky, tréneri 1. a 2. triedy.

Produktoví Partneri

RRGroup R+R Group
www.rrgroup.sk
R+R Group je mladá, kreatívna a moderne zmýšľajúca firma, ktorá sa zaoberá pracovným, reklamným a športovým oblečením. Čo sa týka pracovného oblečenia, je ich pôsobenie širšie, zahrňuje tu aj gastro, zdravotné a firemné oblečenie. Okrem samotného textilu zabezpečuje samozrejme rôzne druhy potlače, výšiviek a sublimácie. Hlavným cieľom je vyobliekať firmu v akejkoľvek oblasti a dodať jej charakteristický imidž. Víziou do budúcnosti je byť výhradným distribútorom popredných svetových značiek pracovného a reklamného oblečenia na Slovensku.
budis_logo Budiš
www.budis.sk
Minerálna voda vynikajúcej kvality, jedinečnej chuti, s bohatou a dlhoročnou tradíciou a zároveň najpredávanejšia minerálna voda na slovenskom trhu.
 the streets The Streets
www.thestreets.sk
Streetsportline najlepší basketbalový obchod na Slovensku s najväčším výberom tenisiek a oblečenia značiek Jordan, K1X a Adidas. Takže ak hľadáte kvalitnú obuv je predajňa na Šancovej ulici v Bratislave pre Vás to pravé miesto.
Energy ENERGYSPORT, s. r. o.
www.energysport.sk
Energy sportshop je výhradný zástupca spoločnosti RehabMedic Spain. V ponuke má široké spektrum produktov pre športovcov, masérov, fyzioterapeutov, rehabilitačných pracovníkov. Hlavným cieľom je poskytnúť klientom široký sortiment tovaru za primerané ceny. V portfóliu nájdete tejpy, podtejpy, kineziologické pásky, obväzy, chladivé spreje, instantné jednorázové chladivé vrecká, gélové chladivé/zahrievacie vrecká, masážne prostriedky, bandáže, ortézy, ochrana noh, parafínová terapia, elektroterapia, pomocky pre rehabilitáciu a fitness, masážne stoly, medic tašky, jednorázové hygienické plachty atď. Medzi klientov patria futbalové, hádzanárske, hokejové kluby, profesionálny športovci, hobby športovci, fyzioterapeuti, ale aj maséri. Ďalej tu nájdete produkty športovej výživy značiek Multipower, Penco, Enervit, Amix, Isostar atď. V portfóliu športovej výživy sa nachádzajú: Proteíny, gainery, aminokyseliny,iontové nápoje, hotové proteínové nápoje, regeneračné nápoje, energetické stimulanty, energetické gély, kĺbovú výživu, vitamíny a minerály. Z tejto širokej ponuky si vyberie naozaj každý.
Generica GENERICA
www.generica.sk
O SPOLOČNOSTI GENERICA
Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1995 a svojím zameraním sa radíme medzi špecialistov na výskum a výrobu doplnkov stravy. Všetkých 45 našich zamestnancov využíva najnovšie poznatky vedy na inováciu a vývoj produktov aj výrobných technológií. Vďaka tomu a množstvu spokojných zákazníkov sme sa stali najväčšou firmou v odbore na domácom trhu a svoje produkty s úspechom vyvážame aj do Českej a Maďarskej republiky.
Sme zodpovedná spoločnosť. Snažíme sa preto naplňovať súčasné potreby tak, aby sme v žiadnom smere neohrozili budúce generácie. Za svoje poslanie považujeme ponúknuť vám produkty najvyššej kvality, podporovať zdravý životný štýl a sledovať najnovšie trendy v odbore. Prajeme si spolu s vami zlepšovať zodpovedný prístup k vlastnému zdraviu, keďže to je základným kameňom pre aktívny a kvalitný život.
mttour Doprava mt tour
www.mt-tour.sk
Autobusová doprava.
logo Energy drink 69
www.loprais.cz
 Energy Drink 69 je mierne perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahujúci Kofein, Taurin a Vitamíny. Je ideálny pre situácie kde je potrebná dlhá výdrž a presne o tom je závod v dakarské púšti, pretože zvyšuje fyzickou a psychickou odolnosť, schopnosť reakcie a koncentrácie. Dajte si a choďte na plný "69" plyn!
ABCopy AB Copy s.r.o.
www.abcopy.sk
AB COPY s.r.o. je zameraná hlavne na predaj a servis kopírovacích strojov, tlačiarní a spotrebného materiálu (tonery, cartridge, papier a pod.). Je autorizovaným partnerom firmy Konica Minolta, ktorej produkty aj ponúka. Spoločnosť AB COPY s.r.o. bola založená v roku 2009 pôvodne ako servisná organizácia. Predaj nebol hlavnou činnosťou, ale v priebehu pôsobenia na trhu sa stal predaj kopírovacích strojov samozrejmosťou. Momentálne činnosť spoločnosti zahŕňa predaj kopírovacích strojov (nových aj repasovaných), servis kopírovacích strojov a prenájom kopírovacích strojov. Samozrejmosťou je predaj spotrebného materiálu (tonery, papier...) pre kopírovacie stroje, ktoré ponúkame. V súčasnosti sa táto ponuka rozšírila o spotrebný materiál pre tlačiarne.
Errea - logo

ERREA - Kvalita, technológie a zdravie.

www.errea.sk

Errea šport je lídrom v oblasti výroby technických športových odevov so špecializáciou na futbal, volejbal, basketbal a ragby. Vášeň pre šport a pozornosť výskumu nových technológií a materiálov, umožnili firme postupovať cestou inovácie a vysokej kvality výrobkov. Kombinácia kvality a služieb viedli k tomu, že Errea sa stala sponzorom pre významné futbalové, volejbalové i basketbalové  kluby v Európe ( Parma FC, Middlesborough, Trentino Volley, Benetton Treviso, Ferrara a iné...) Spoločnosť Errea je v Európe prvou a zatiaľ jedinou spoločnosťou v oblasti Teamwear z certifikátom Oeko-Tex čo zabezpečuje, že všetky výrobky Errea v priebehu užívania neuvoľňujú škodlivé látky presahujúce povolenú normu, a tým chránia zdravie tých, ktorý ich kupujú
PureWater PureWater
www.purewater.sk
PureWater projekt je výsledkom požiadavky dodávať kvalitnú, minerálnu vodu a vyriešiť tak problém komplexného zabezpečenia pitného režimu. Projekt PureWater je jedinečný tým, že ponúka:pramenitú vodu Korytnickú z prameňov hôr stredného Slovenska, poskytuje kompletný balík služieb v oblasti zabezpečenia pitného režimu, cena a kvalita produktu a služieb PureWater je navrhnutá tak, aby vysoko kvalitný slovenský produkt kopíroval potreby domáceho trhu a umožnil tak uspokojiť aj najnáročnejších
Športka Piváreň športka
www.pivarensportka.sk
Machnáč Machnáč
www.machnac.sk
Rony Rony
Čistiaci a upratovací servis
tuliMini Tuli
www.tuli.sk
Predpredaj Predpredaj.sk
www.predpredaj.sk
unnamed MAYERTRANSPORT
www.mayertransport.sk
Organizácia MAYER TRANSPORT bola založená v roku 1997. Od založenia funguje ako právne samostatný celok, spolu so svojimi dcérskymi spoločnosťami tvorí silný medzinárodný celok na trhu dopravných a distribučných služieb. V súčasnosti poskytuje zamestnanie vyše 100 pracovníkom a vlastní viac ako 80 vozidiel rôznych kategórií
pekaren prievoz logo Pekáreň Prievoz
www.pekaren-prievoz.sk
Je pekáreň s dlhoročnou tradíciou. Je to už cez šesťdesiat rokov od prvého otvorenia a prvého upečenia prvej várky chlebu. Momentálne ich môžete nájsť v mnohých predajniach obchodných sietí, potravinách, reštauračných zariadeniach, ale i v školských jedálňach.

Mediálni partneri

WorldBasket WorldBasket
www.world-basket.com
Infonet.tv infonet.tv
www.infonet.tv
Basketland Basketland
www.basketland.sk
sportky Športky
www.sportky.topky.sk