Peter Ivanovič: "...odohrali sme doposiaľ najlepší zápas v sezóne..."
27. októbra 2014

Napriek streleckej chuti Bratislavčanov, 12 trojek, si VŠEMvs Karlovka Bratislava pripísala ďalšiu prehru, keď podľahla Levickým Patriotom 93:81

Info o zápase:
Štvrtiny: 25:29, 23:16, 22:17, 23:19
Trestné hody: 18/12 – 11/9, trojky: 7 – 12, fauly: 17 – 21
Diváci:
Rozhodovali: Zubák, Sarišský, Karnis
Zostava a body VŠEMvs Karlovka: Bečárik 25, Hoferica 15, Kucsa 13, Židzik 6, Lehman 3(Kožár 10, Hlivák Dalibor 6, Dědeček 3, Žilík, Rosival, Fulka)
Najviac bodov BK LEVICKÍ PATRIOTI: Jurjević 29, Igrutinović 21, Oluić 19

Hlasy po zápase:

Milan Černický, tréner VŠEMvs Karlovka Bratislava:"S výsledkom spokojný nie som, ale s predvedenou hrou áno. Dali sme dnes 12 trojok, boli sme ofenzívne naladení. Škoda, že nám chýba trochu viac skúseností, lebo sme boli aj vo vedení a niektoré akcie sme zbrklo zakončili a stratili lopty. Domáci mali výškovú prevahu a v závere to využívali, čo rozhodlo, že koncovka nebola vyrovnaná."

Peter Ivanovič, asistent trénera VŠEMvs Karlovka: "Čo sa týka hry asi sme odohrali doposiaľ najlepší zápas v sezóne, s výsledkom však nemôžme byť spokojní. Opäť sa potvrdilo, že iba maximálna koncentrácia na náš výkon, nám prinesie dobré výkony. Žiaľ sa nám v kľúčových momentoch nepodarilo dodržať taktické pokyny a preto sa z víťazstva tešil náš súper. Ukázali sme svoj potenciál a verím, že druhé víťazstvo v sezóne si pripíšeme na naše konto už čoskoro."

Richard Kucsa, hráč VŠEMvs Karlovka: "V prvom rade gratulujem Leviciam k výhre. Opäť tu bola skvelá atmosféra a aj nám sa tu hralo veľmi dobre. Neplnili sme od začiatku niektoré taktické pokyny a napriek tomu sme boli dlho vyrovnaným súperom domácim. Už je to viac rokov čo hrám proti Leviciam, takže to že, som tu vyrastal, už nejako špecificky nevnímam."