Poď so školou zadarmo na basket!
10. decembra 2017

Nechce sa vám sedieť v piatok v školských laviciach a očami hypnotizovať hodinky? Tak poďte na basket! VŠEMvs Karlovka Bratislava v spojení s BK Inter Bratislava vám prinášajú možnosť, ako môžete spoločne s celou triedou stráviť piatok 15. decembra a vyhnúť sa škole.

Vzájomný súboj týchto dvoch klubov bol pôvodne na programe až 27. decembra. Po vzájomnej dohode sa však preložil už na tento piatok. Na bratislavské derby v Hant Aréne so začiatkom o 11.00 sa môžete prísť pozrieť všetci a zadarmo!

Stačí, ak presvedčíte učiteľku a riaditeľa vašej školy, aby vás pustili na zápas. Vítaní sú študenti a žiaci z bratislavských i mimo bratislavských škôl. Vstup na zápas je voľný pre všetkých, nielen pre školopovinných.

Okrem skvelého športového zážitku na vás čaká i súťaž. Môžete pre svoju triedu vyhrať kvalitnú tlačiareň Ricoh, dres MBK Karlovka a lístky na domáce zápasy nášho klubu. Možnosť užiť si skvelú atmosféru dostanú aj mladší žiaci oboch celkov, ktorí odohrajú v polčasovej prestávke prípravný zápas.

Z bratislavského derby určeného pre mladých fanúšikov sa stáva tradícia. Tento ročník bude už tretím v poradí a veríme, že bude ešte zaujímavejší a úspešnejší ako tie predošlé, vlani navštívilo zápas 1 100 študentov. Príďte nám pomôcť toto číslo ešte navýšiť.

Neváhajte povedať o celej akcii v triede, škole a aj svojim kamarátom. Nech sa nás v piatok 15. decembra stretne v Hant Aréne čo najviac a vytvoríme spolu skvelú atmosféru!

Tešíme sa na vás.