1. KOLO MINIBASKET LIGA

minibasket_liga_logo_white minibasket liga 1 kolo
 
Aj tento rok sme orštartovali Minibasket ligu. K basketbalu chceme pritiahnúť nových hráčov a budúce basketbalové hviezdy. Akciu sme zorganizovali počas nedeľňajšieho poobedia. Veľmi ma teší, že aj počas nedele zavítali do telocvične na ZŠ Majerníkovej decká nie len z centra Karlovky, ale aj Dúbravky či Petržalky. 
 

Trénerka  centra Karlovka Ľubka Fáberová hodnotila celé podujatie veľmi pozitívne: "V prvom kole sme sa rozdelili do štyroch tímov, v zložení - ZŠ Majerníkova, Centrum Karlovka, Centrum Dúbravka a centrum a Centrum Petržalka, ktoré si zmerali sily vo vzájomných zápasoch, ale aj v bežeckých a zručnostných súťažiach. Ani toto kolo nebolo výnimkou a vyskúšali sme si súťaž "škrečkovanie," kde cieľom každého tímu bolo získať čo najväčší počet cukríkov."

Trénerka hodnotí výkony nielen hráčov: "Každý tím bol vedený trénerom, ktorý ich povzbudzoval a motivoval k najlepším výkonom. Aj preto sa chcem poďakovať všetkým trénerom, ktorí sa podieľali na prvom kole Minibasket ligy."
stafera
 Štafetové súťaže
 
Pre niektorých hráčov to bol prvý zápas v ich živote. Na podujatie prišli  aj skúsenejší hráči, ktorí hrajú aj Mikroligu, alebo si vyskúšali aj súťaž SBA. Každý hráč dostáva dostatočný priestor na ihrisku. Trénerka dodáva: "veľmi sa mi páčilo s akým zanietením, radosťou a elánom prišiel každý hráč  ukázať, čo všetko sa stihol počas pár mesiacov naučiť. Verím, že nie len deti, ale aj rodičia odchádzali z telocvične spokojní a prídu s úsmevom a nadšením na ďalšie kolá Minibasket ligy. Celkovo podujatie hodnotím veľmi pozitívne a ďakujem rodičom, ktorí vytvorili výbornú atmosféru počas celej akcie a podporili svoje deti veľkým potleskom." 
IMG_9455Súťaž  "Škrečkovanie"
 
Ďalšie kolo Minibasket ligy sa uskutočný hneď po veľkonočných prázdninách, tento krát navštívime Dúbravku. 23.4.2017 nás môžte prísť povzbudiť. Tešíme sa na vás. 
 


Minibasket liga je určená pre začínajúcich basketbalistov, ktorí majú radi basketbal.  V telocvični sa stretnú hráči iba z našich 4. MiniBasket centier, ktoré pôsobia pod patronátom MBK Karlovka Bratislava. Cieľom je, aby sa  naši najmladší navzájom spoznali  a získavali basketbalové skúsenosti na spoločnej palubovke. Družstvá medzi sebou odohrajú zápasy a zasúťažia si v zručnostných o pohybových aktivitách, ktoré realizujú bežne na svojich minibasketbalových tréningoch.

Termín konania: 9.4.2017 nedeľa 
Miesto konania: ZŠ- A. Dubčeka, Majerníkova 62, Dlhé Diely, Bratislava
Čas konania: 13:30- 16:30 hod

Družstvá: Veková kategória ročník narodenia 2006 a mladší
1. KARLOVKA 
2. DÚBRAVKA 
3. PETRŽALKA 
4. CENTRUM MESTA 

Doniesť so sebou: športové oblečenie, fľašu na pitie, desiatu loptu (ak máš doma vlastnú), veľa energie.

Viac informácií na: karlovkaminibasket.sk

Harmonogram podujatia

13:30 - 13:45 príchod do telocvične /zadný vchod školy je vedľa atletického oválu/
13:45 - 14:00 skupinový rozcvičkový ballhandling
14:00 - 14:30  I. kolo zápasov  Karlovka – Petržalka
14:30 - 14:50 Pohybová súťaž MiniBasket centier
14:50 - 15:20  II. kolo zápasov  Petržalka – Dúbravka+Centrum
15:20 - 15:40 Zručnostná súťaž MiniBasket centier
15:40 - 16:10  III. kolo zápasov  Karlovka – Dúbravka+Centrum
16:10 - 16:20  Strelecká súťaž pre zástupcov rodičov z každého z centier
16:20 - 16:30  Záverečné vyhodnotenie, odovzdanie diplomov

Rodičia sú srdečne vítaní, TEŠÍME SA NA VÁS!!!

Ďaľšie kolá:
2. kolo: 22.04. 2017 Dúbravka 
3. kolo: 27. 05. 2017 Centrum            
4. kolo: 10. 06. 2017 Petržalka

NA STIAHNUTIE

MiniBasketliga I. kolo - MBC Karlovka - Dlhé Diely - 9.4.2017