5. KOLO Microliga 12.2.2017

Naši najmladší hráči odohrali ďalšie kolo Microligy, tneto krát na domácej palubovke. Hostili družstvá BK Slovan a BK Petržalka. Hráči majú nové basketbalové zážitky a nových kamarátov. Trénerka Monika Páleniková hodnotí ich pokroky: " Aj keď sa hralo v nedeľu, prišlo veľa chlapcov, ktorí si z chuti zahrali. Prvý zápas sme hrali proti dievčatám z Petržalky a druhý s dievčatami zo Slovana."
V každom kole vidím, ako sa chlapci zlepšujú. Pri driblovaní už nepozeráme iba na loptu, ale aj na svojich spoluhráčov. Vďaka tomu si vieme pekne a efektívne prihrať. Uvoľnenie sa už tiež nie je taký problém ako pri prvých zápasoch. A aj v obrane máme často správne postavenie. "
DSC_4937
 
Jednotlivé kolá Mikroligy vyústia do finálového turnaja, kde sa stretnú družstvá z iných skupin v Mikrolige. Trénerka Monika vysvetľuje: "Dúfam že chlapci budú poriadne trénovať, aby sa dobre pripravili na finále, ktoré nás čaká už o chvíľu."
DSC_4939

Miesto: Telocvičňa ZŠ Pankúchova 4, Bratislava 
Dátum: 12.2.2017
Čas: 9:00 hod, telocvičňa bude otvorená o 8:30

Naši najmenši basketbalisti sa zúčastnia ďalšieho kola Mikroligy.  Mikroligu hrajú hráči z prípravky na ZŠ Felix, ZŠ - Karloveská, ZŠ- Majerníkova. Tento krát je hostiteľom Petržalky. Počas Mikroligy  získajú hráči nové skúsenosti. Okrem mini bsketbalových zápasov ich čakajú aj súťaže družstiev.  

Program:

09:00 – 10:00                         BK Petržalka – MBK Karlovka

10:00 – 11:00                         MBK Karlovka –BK  Slovan Bratislava

11:00 – 11:30                         Súťaže a spoločné foto

11:30 – 12:30                          BK Petržalka - BK Slovan Bratislava

Príďte podporiť a povzbudiť našich najmladších. Tešíme sa na vás. MBK Karlovka do toho !!!

miniliga

Naše družstvo na 4. kole Microligy