Microliga 3. kolo

MBK Karlovka GABBO Senec Na 3. kolo Microligy prijalo pozvanie Komárno, s trénerom Rišom Kajotorm, s ktorým sme si zahrali veľmi pekný vyrovnaný zápas.

Podujatie sa konalo 14.12.2014.  Senecké družstvo prišlo pre chorobu  v menšom počte a tak sme zvolili aj jeden mix zá, pas Karlovka + Senec. V úvode sme si zahrali zápas proti sebe MBK Karlovka vs GABBO Senec. Tento duel vyhrali Senčania. Majú trošku viac skúseností oproti nášmu novému družstvu Karlovka - centrum Dúbravka. Po krátkej prestávke si zaharlo mix družstvom Karlovka + Senec proti Komárnu.  Zápas trvá 60 minút. Hráči vytvoria trojice a v trojminútových intervaloch sa vymieňajú. Každé družstvo odohrá 18-20 mini zápasov. za každý trojminútový úsek si družstvo pripisuje výhru, alebo prehru.

Výsledky zápasov nižšie. Microliga skóre na počet vyhratých  3 minútových úsekov.

MBK Karlovka : GABBO Senec  5:6
MBK Karlovka + GABBO Senec : Komárno 9: 13

Aj napriek tomu, že sme boli v menšom početnom zložení družstva GABBO Senec a družstvo Karlovka- centum Petržalka tentokrát nepostavilo družstvo, atmosféra v telocvični bola veľmi dobrá. Naši malí hráči odohrali pekné súboje. Bránilo sa tvrdo, bojovalo zo všetkých síl a odmenou boli premenené koše a potlesk publika.

Komárnu a Sencu ďakujeme za účasť. Vidíme sa na ďalšom podujatí MICROLIGY  v Novom Roku 2015.

mix na novinku
Dužstvo MBK Karlovka + GABBO Senec

komárno
Družstvo Komárno

Microliga  u nás doma na MBK Karlovka.

Naši najmenší hráči sa budú zabávať basketbalom posledný krát v tomto roku 14.12.2014 v Nedeľu.

mikro

Čo je to Microliga?
Micro basketball je Liga 3 vs.3, kde každé dieťa dostane možnosť hrať rovnako dlhý čas a zažije pritom úspech. Prežitá radosť z úspechu v budúcnosti zaručí, že si basketbal ako šport obľúbi a bude v ňom pokračovať.

Pre koho je určená?
Pre všetky deti, dievčatá/chlapci, narodené v rokoch 2005, 2006 a 2007, 2008. V MBK Karlovka chceme zapájať deti, ktoré chodia na krúžok MINIBASKETBAL, ktorý máme na jednotlivých školách - minibasket a majú záujem súťažiť.

3. Turnaj MICROLIGY 2014/2015

DEŇ: 14. 12. 2014 Nedeľa

ÚČASTNÍCI: Karlovka  centrum Dúbravka,Karlovka - centrum Petržalka, GABBO Senec a hosť Komárno

12.15- 12.30 Ukončenie, poďakovanie, občerstvenie

Hrací čas:    Hrá sa 3 vs.3,     3 minúty “running time”, bez zastavenia. Dĺžka zápasu je 40 minút počas ktorého sa striedajú 3 minútové úseky.

Priniesť so sebou:

Tenisky a športové oblečenie
Fľašu na pitie
Chuť hrať a  dobrú náladu

TEŠÍME SA NA VÁS TRÉNERI MBK KARLOVKA

Nahlasovanie detí na turnaj Microligy u vašich tréneroch, prípadne u koordinátorky: Denisa Zambová 0903 740126 denisa.zambová@mbkkarlovka.sk