Pohybové a loptové hry 1. kolo

plh

 ZABÁVALI SME SA SPOLOČNE S NAŠIMI NAJMENŠÍMI

Pohybové a loptové hry v tomto roku po prvý krát na ZŠ - Karloveská v Karlovej Vsi privítali deti z  krúžkov  MBK Karlovka. Ako klub pôsobíme na vybraných školách v rámci krúžku Pohybové a loptové hry. Žiaci 1.  až 4. ročníka navštevujú naše krúžky.
Týmto víkendovým podujatím zapájame decká do športových súťaží. Taktiež majú možnosť spoznať svojich kamarátov z krúžkov na iných školách. Akcia je samozrejme podporovaná hlavne rodičmi, ktorí prejavia záujem a prídu na víkendové podujatie. Majú možnosť vidieť ako pracujeme na krúžkoch a hlavne povzbudiť a stráviť volný čas so svojimi ratolesťami.  Tím trénerov, ktorí pôsobia na krúžkoch, tento krát s nami boli  Gabika, Peťo, Maroš a Denisa,  vytvárali pre decká súťaže a pomáhali pri športových úlohách. Vítaní sú všetci, aj súrodenci, či kamaráti  našich detí z krúžkov.

DSC_0117 DSC_0126

Po úvodnej rozcvičke " na hadov" sme pokracovali  ballhandlingovými cvičeniami s loptu. Zlepšovali sme tým koordináciu pohybov. Štafetové súťaže preverili našu spoluprácu družstva a taktiež  aj schopnosť prehrávať. Nechýbala streľba na špeciálne upravené koše pre deti, ktorými zlepšujeme aj  priestorovú koordináciu. V závere sme si zahrali pohybové hry, nemohla chýbať pohybová hra "bomba". Cieľom  hry je trafiť  volejbalovú loptu - bombu basketbalovými loptami z vymedzeného územia. Proti sebe súťažia dve družstvá.  V závere nemohla chýbať hra "škrečkovanie", počas ktorej dve družstvá súťažia, komu sa podarí vyzbierať najviac cukríkov zo stredu ihriska a driblingom ich priniesť k svojmu družstvu.

Deckám ďakujeme za bojovné výkony, víťazmi boli všetci, ktorí sa zúčastnili. Tešíme sa na ďalšie kolo. 

Pohybové a loptové hry unnamed (8)

Našim cieľom je, aby sa deti športom zabavili a získali len pozitívne športové skúsenosti.

Víkendové podujatie  POHYBOVÉ A LOPTOVÉ  HRY  je určené pre deti 1. -4. ročníka základnej školy. Podujatie organizujeme hlavne pre decká, ktoré navštevujú na svojich školách nami organizovaný krúžok Pohybové a loptové hry. Keďže pôsobíme na viacerých školách, decká v týchto krúžkoch sa nepoznajú. Víkendové podujatie je ideálna možnosť získať nových kamarátov a ukázať rodičom, čo dokážeme.

DEŇ: 22.2.2015
ČAS: 9:00- 11:00
MIESTO: ZŠ - KARLOVESKÁ 61, KARLOVKA VES, BA

priniesť so sebou: športové oblečenie, tenisky do telocvične, flašku s vodou, dobrú náladu.

Program:

9:00 Privítanie
9:10 Rozcvička
9:20 Ballhandling
9:35 Štafetové súťaže
10:00 Opičia dráha
10:15 Pohybové hry
10:45 Súťaž
11:00 Ukončenie -pozdrav- fotenie

Tešíme sa na Vás ! Tréneri MBKK

Pozvánka na Pohybové a loptové hry 22.2.2015 viac info

FOTOGALÉRIA Z MINULÉHO ROKA 2014