Rekond. sústredenie Žiaci a Ml. žiaci

Bez názvu Rekondičné sústredenie MBK Karlovka a GABBO Senec splnilo svoj účel.

Aj napriek nepriaznivému  chrípkovému obdobiu, kde na poslednú chvíľu pár hráčov ochorelo,  sa nám podarilo zorganizovať jednodňové sústredenie. Cieľom sústredenia bolo hlavne, aby hráči MBK Karlovka a GABBO Senec strávili tréningový  čas a voľný čas spoločne. Keďže v tejto sezóne hráme súťaž žiakov a mladších žiakov spolu MBKK a GABBO, je dôležité, aby sa hráči stretávali častejšie ako jeden tréning pred zápasom. S myšlienkou zorganizovať  takúto  sobotu prišla trénerka Gabika Regrošová.  Jej plán vyšeil na výbornú.

Hráči doobeda absolvovali tréningovú jednotku, spoločný obed. Taktiež vznikol priestor pre spoločný oddych, komunikáciu a motiváciu. Poobedný tréning bol venovaný technike streľby a zápasom. Čerešničkou na torte a zároveň aj veľkou odmenou pre hráčov bola návšteva Aquaparku v Senci. Regenerácia po basketbalovom dni padla vhod hráčom aj trénerom.

Komentár trénerka Denisa Zambová:" Som veľmi rada, že sa nám podarilo zorganizovať takýto tréningovo - relaxačný deň. Určite sa budeme snažiť s trénerkou Gabikou zorganizovať podobný deň aj ďalší mesiac. Basketbal nie je len o tréningoch, ale aj o družstve a dobrej partii, ktorá sa stretáva nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Keďže túto sezónu máme zmiešané družstvá, toto je ideálny spôsob ako zlepšiť súdržnosť a spoluprácu hráčov v družstvách.  REŠPEKT. "


Cieľom sústredenia  je hlavne zabaviť sa basketbalom, vytvoriť tím Kalrokva a Gabbo, aby hráči strávili spoločne nielen tréningový čas, ale aj zábavu a voľno. Potrebujeme podporiť súdržnosť chalanov, vytvoriť nové kamarátske väzby. Zároveň počas tréningov zlepšiť náš herný prejav.

Bez názvu

DŇA 31.1.2014  SOBOTA
ZŠ – MLYNSKÁ, SENEC
OD 10:00 DO 19:30

PROGRAM:

10:00 - 12:00  Tréning telocvičňa  - herné kombinácie
12:00-  13:30 Spoločný obed  - spoločný oddych
13:30 - 15:00  Teoretický tréning  - BESEDA - video
15:00 - 17:00  Tréning telocvičňa – herný tréning + streľba
17:30 – 19:30  AQUAPARK SENEC  regenerácia – zábava
19:30 Odchod domov

Doniesť so sebou:
Tenisky na basket, svetlé tričko 2 kusy , tmavé tričko 2 kusy , trenírky, ponožky, mikina, plavky, uterák, šlapky, flaša, tyčinka 2 kusy (niečo sladké na zahryznutie pre doplnenie energie fit tyčinka, ovocie atď.), prípadne aj olovrant, podľa toho akí sú „jedáci“. Po Aqua im môže vytráviť.

TEŠÍME SA NA VÁS