Posledné kolo Starších minibasketbalistov s jednou výhrou
30. apríla 2015

Naši chlapci vycestovali do Serede. Odohrali vyrovnané zápasy. V  jednom sa tešili z výhry, v druhom tesne prehrali.  Prinášame info o zápase a komentár trénera.

BK Lokomotíva Sereď . MBK Karlovka BA 29:43

Info o zápase
Štvrtiny 7:8, 2:18, 13:10, 7:7
Fauly 10-14
TH 14/7 - 8/3
Rozhodovali: Mihálik,  Skipala
Body za MBKK: Paulis 15, Hanzlík 6, Trenka 4, Bárdoš 4, Brutenič 4, Polakovič 2, Piróg 2, Vlk 2, Brilla 2, Holzmann 2

Marián Nemček, tréner MBKK: "Do Serede sme odchádzali odohrať posledné zápasy sezóny. Chceli sme ich vyhrať, čo sa nám podarilo iba z časti. Do prvého zápasu sme nastúpili rozpačito. Dobré momenty striedali horšie a najmä nevyužívanie voľných streleckých príležitostí nám nedovoľovalo sa od súpera odpútať. V druhej štvrtine sme zlepšili obranu, a po niekoľkých ukážkovo zahratých rýchlych protiútokoch aj individuálnych akciách sme si vytvorili rozhodujúci náskok.V tretej štvrtine sme mali problém s jedným hráčom súpera, avšak chlapci nedovolili súperovi aby sa dokázal výraznejšie priblížiť. V poslednej štvrtine sme zápas už len dohrávali a som rád, že som mohol dať príležitosť všetkým hráčom a taktiež sa dokázali bodovo presadiť viacerí."

BK Lokomotíva Sereď : MBK Karlovka BA 39:37

Info o zápase:
Štvrtiny 13:6, 7:14, 15:6, 4:11
Fauly 10- 12
TH: 12/8 - 14:7
Rozhodovali: Mihálik,  Skipala
Body za MBKK: Paulis 14, Brenčič 8, Brilla 6, Brutenič 4, Holzmann 2, Bárdoš 2, Trenka 1

Marián Nemček, tréner MBKK: "Druhý zápas mal striedajúci priebeh. Naša prvá 5-ka si nedokázala ustáť pozíciu a dovolila domácim si vytvárať výraznejší rozdiel, ktorý musela druhá 5-ka dobiehať.V konečnom zúčtovaní to znamenalo výhru o 2 body pre domácich. Mňa to však toľko nemrzelo, ako skôr to, že niektorí hráči sa nedokázali sústrediť počas celého zápasu a tak keď sa nám nedarilo. Vzdali svoj boj na ihrisku a neustáli si svoju pozíciu. Máme však dosť času na to, aby sme sa dostatočne pripravili na budúcu sezónu, kde budeme môcť všetky chyby z tejto sezóny napraviť. Ďakujem chlapcom za sezónu a prajem veľa síl do prípravy na tú ďalšiu."