Príďte sa s nami zabaviť na IV. basketbalový ples MBK Karlovka
14. decembra 2015

Je to už 13 rokov, odkedy zopár nadšencov založilo Mládežnícky basketbalový klub Karlovka, aby mali deti kde hrať basketbal. Bratislavský klub odvtedy narástol na jeden s najširšou mládežníckou základňou na Slovensku, od roku 2014 dokonca bojuje v najvyššej mužskej súťaži.

V sobotu 16. januára 2016 sa aj o týchto úspechoch môžete prísť porozprávať - no najmä sa zabaviť - s našimi funkcionármi, trénermi, hráčmi, členmi a všetkými priateľmi MBK Karlovka. Konať sa totiž bude už štvrtý ročník basketbalového plesu. Ten sa uskutoční v Karloveskom centre kultúry na Molecovej ulici v Bratislave. Začiatok plesu je naplánovaný na 20:00, krátko po zápase 26. kola BK Inter Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava. Zábava potrvá podľa predpovedí do 4:00.

Cena lístka pre jednu osobu je 30€ a zahŕňa prípitok, večeru, polnočnú kapustnicu, hudobnú zábavu, víno a nealko. Okrem toho si každý hosť môže so sebou priniesť svoje alkoholové posilnenie, vítané sú aj menšie pochutiny ako tyčinky, chrumky, pagáče, zákusky, koláčiky a podobne. Čo sa týka oblečenia, každý nech príde v tom, v čom sa cíti dobre! Dress code akceptuje všetko od smokingu, až po rifle!

Privítame tiež každý príspevok do každoročnej tomboly, ktorá sa počas večera bude žrebovať. Medzi výhry môžete ponúknuť čokoľvek od vína po súkromné prúdové lietadlo. :)

Predaj lístkov sa spustí po Vianočných sviatkoch, objednávať si ich môžete u Martiny Mackovičovej na martina.mackovicova@gmail.com. Posledné rezervácie a platby uzatvárame 14. januára 2016.

mbkk_ples_2016

Postup pre všetkých účastníkov akcie:

1. Oznámiť čo najskôr mailom účasť na plese (meno, priezvisko a počet lístkov, večera – nejaké obmedzenie – diéta..., čo dávate do tomboly) na adrese: martina.mackovicova@mbkkarlovka.sk – Martina Mackovičová

2. Zaplatiť najneskôr do 14. 01. 2016 (štvrtok) sumu 30 € za vstupné uhradiť bankovým prevodom na účet klubu: 2616478546/1100, do správy pre prijímateľa uviesť meno a počet vstupeniek

3. Aj tento rok budeme radi ak prispejete do tomboly. Poprosím Vás informovať ma o tom mailom na martina.mackovicova@mbkkarlovka.sk

4. Tiež poteší ak prinesiete niečo na stôl sladké alebo slané (v cene vstupenky je prípitok, nealko, vínko, večera a polnočná kapustnica – pizzeria Camel klub na Molecovej – v budove KCK). Všetko ostatné vrátane alkoholu si môžeme doniesť svoje alebo si ich objednáte spolu s kávičkou v Camel klube, ktorý nám bude k dispozícii do 4. hod. rannej spolu so 4 čašníčkami. Zákusky, koláčiky, pagáčiky, tyčinky, oriešky.... sú vítané.

6. Kapacita sály je 100 ľudí, takže oslovte svojich známych. Sú tam 10-miestne stoly.

7. Prísť včas a výborne sa zabaviť! :)