Rekondičné sústredenie Žiakov a Mladších žiakov
01. februára 2015

Rekondičné sústredenie MBK Karlovka a GABBO Senec splnilo svoj účel.

Aj napriek nepriaznivému  chrípkovému obdobiu, kde na poslednú chvíľu pár hráčov ochorelo,  sa nám podarilo zorganizovať jednodňové sústredenie.V sobotu 31.1.2015 sme sa stretli v telocvični v Senci.  Cieľom sústredenia bolo hlavne, aby hráči MBK Karlovka a GABBO Senec strávili tréningový  čas a voľný čas spoločne. Keďže v tejto sezóne hráme súťaž žiakov a mladších žiakov spolu MBKK a GABBO, je dôležité, aby sa hráči stretávali častejšie ako jeden tréning pred zápasom. S myšlienkou zorganizovať  takúto  sobotu prišla trénerka Gabika Regrošová.  Jej plán vyšeil na výbornú.

Hráči doobeda absolvovali tréningovú jednotku, spoločný obed. Taktiež vznikol priestor pre spoločný oddych, komunikáciu a motiváciu. Poobedný tréning bol venovaný technike streľby a zápasom. Čerešničkou na torte a zároveň aj veľkou odmenou pre hráčov bola návšteva Aquaparku v Senci. Regenerácia po basketbalovom dni padla vhod hráčom aj trénerom.

Komentár trénerka Denisa Zambová:" Som veľmi rada, že sa nám podarilo zorganizovať takýto tréningovo - relaxačný deň. Určite sa budeme snažiť s trénerkou Gabikou zorganizovať podobný deň aj ďalší mesiac. Basketbal nie je len o tréningoch, ale aj o družstve a dobrej partii, ktorá sa stretáva nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Keďže túto sezónu máme zmiešané družstvá, toto je ideálny spôsob ako zlepšiť súdržnosť a spoluprácu hráčov v družstvách.Počas tréningov pracujeme na našom hernom výkone družstva a po tréningu sme mali priestor sa spoločne zabaviť."