Rozhovor s trénerom kadetov Petrom Ivanovičom pred uvodným ligovým zápasom
17. septembra 2020

peter_ivanovic

Kolotoč mládežníckych ligových zápasov sa začína už zajtra (piatok 18.09.) súbojom našich kadetov na palubovke Interu Bratislava. Na úvod ich čaká ťažký súper, obhajca titulu z minulej sezóny.  Prinášame vám rozhovor s trénerom kadetov Petrom Ivanovičom, ktorému sme položili zopár otázok.

Ako prebiehala príprava na novú sezónu a ako ju hodnotíš?

Prípravu sme absolvovali v domácich podmienkach a týždeň na sústredení v Zázrivej, hodnotím ju pozitívne, treba však pokračovať v začatej robote a naďalej na sebe pracovať.

 V akom stave je tím?

Tím kadetov tvoria z 90% hráči ročníka narodenia 2005, bude to ich prvá kadetská sezóna. Tím je našťastie po zdravotnej stránke v poriadku, hráči poctivo trénujú a pripravujú sa na neľahkú súťaž.

Akou hrou sa budete prezentovať?

Budeme patriť medzi mladšie tímy v lige, očakávam, že nám miestami bude chýbať "fyzično", no bude to treba nahradiť húževnatosťou a bojovnosťou. Mal by nás charakterizovať rýchly prechod a jednoduchá hra. Neočakávam, že to bude ihneď, s tímom sa stále spoznávame.

Kedy budeš po sezóne spokojný?

Spokojný často nebývam, stále je čo zlepšovať :-) určite ma poteší, keď budú hráči odvádzať na ihrisku maximum natrénovaných vecí, podávať dobré výkony a mať radosť z hry...

Čo povieš chalanom pred prvým zápasom?

Čaká nás hneď "krst ohňom", keď nastúpime na palubovke úradujúceho majstra Interu Bratislava... Čo im poviem si nechám pre seba a tím do šatne.

Čím ťa vedia hráči najviac potešiť a čím najviac nahnevať? 

Teším sa z jednoduchých vecí, dobrej prihrávky, peknej akcie, energie tímu... Nemám rád flákačov, keď nepracujú hráči na plno, vynechávajú tréningy z banálnych dôvodov...

Prajem všetkým klubom a tímom ZDRAVÚ sezónu!