Rozhovor s trénerom kadetov Petrom Ivanovičom pred uvodným ligovým zápasom
17. septembra 2020

Kolotoč mládežníckych ligových zápasov sa začína už zajtra (piatok 18.09.) súbojom našich kadetov na palubovke Interu Bratislava. Na úvod ich čaká ťažký súper, obhajca titulu z minulej sezóny.  Prinášame vám rozhovor s trénerom kadetov Petrom Ivanovičom, ktorému sme položili zopár otázok.

Ako prebiehala príprava na novú sezónu a ako ju hodnotíš?

Prípravu sme absolvovali v domácich podmienkach a týždeň na sústredení v Zázrivej, hodnotím ju pozitívne, treba však pokračovať v začatej robote a naďalej na sebe pracovať.

 V akom stave je tím?

Tím kadetov tvoria z 90% hráči ročníka narodenia 2005, bude to ich prvá kadetská sezóna. Tím je našťastie po zdravotnej stránke v poriadku, hráči poctivo trénujú a pripravujú sa na neľahkú súťaž.

Akou hrou sa budete prezentovať?

Budeme patriť medzi mladšie tímy v lige, očakávam, že nám miestami bude chýbať "fyzično", no bude to treba nahradiť húževnatosťou a bojovnosťou. Mal by nás charakterizovať rýchly prechod a jednoduchá hra. Neočakávam, že to bude ihneď, s tímom sa stále spoznávame.

Kedy budeš po sezóne spokojný?

Spokojný často nebývam, stále je čo zlepšovať :-) určite ma poteší, keď budú hráči odvádzať na ihrisku maximum natrénovaných vecí, podávať dobré výkony a mať radosť z hry...

Čo povieš chalanom pred prvým zápasom?

Čaká nás hneď "krst ohňom", keď nastúpime na palubovke úradujúceho majstra Interu Bratislava... Čo im poviem si nechám pre seba a tím do šatne.

Čím ťa vedia hráči najviac potešiť a čím najviac nahnevať? 

Teším sa z jednoduchých vecí, dobrej prihrávky, peknej akcie, energie tímu... Nemám rád flákačov, keď nepracujú hráči na plno, vynechávajú tréningy z banálnych dôvodov...

Prajem všetkým klubom a tímom ZDRAVÚ sezónu!