SBL: Hašan: "Výhra je už len čerešničkou na torte."
06. novembra 2016

Nielenže basketbalisti VŠEMvs Karlovka Bratislava ukončili štvorzápasové čakanie na víťazstvo, ale Levickým Patriotom pripravili po výsledku 83:76 aj prvú ligovú prehru v sezóne 2016/2017.

„Išli sme do Levíc s tým, že chceme hrať to, čo trénujeme a podať dobrý výkon. Výhra je už len čerešničkou na torte. Bol to ťažký súper, sú fyzicky silní hlavne pod košom. Nás možno zachránilo to, že sme mali väčšiu rotáciu, oproti nim hrali u nás viacerí hráči. Na konci sme mali asi viacej síl,“ začal s hodnotením zápasu pivot Karlovky Juraj Hašan. „Vysokoškoláci“ z Bratislavy sa nezľakli papierového favorita, po opatrnom úvode sa rozstrieľali a s vysokou efektivitou streľby sa dlho držali vo vedení zápasu. „Hrali sme proti nim v príprave, videli sme ich zápasy na videu, vedeli sme, že budú hrať agresívne. Je to podobný štýl, ako hráme my. Neviem, čo by som povedal, je to pre nás neočakávaná prehra. Doteraz sme totiž hrali dobre, preto je takáto prehra doma určite prekvapením. Musíme sa na zápas pozrieť, pohovoriť si o ňom, rozanalyzovať si ho,“ povedal domáci Žarko Djurič.

Viac si môžete prečítať tu: http://www.basketliga.sk/sk/spravy/novinky/10-ohladnutie_za_kolom/1550-v%C3%BDhra-je-u%C5%BE-len-%C4%8Dere%C5%A1ni%C4%8Dkou-na-torte,-povedal-ha%C5%A1an-po-v%C3%AD%C5%A5azstve-nad-levicami