SBL: Ivanovič: Mojou ambíciou je zlepšovať seba a celý tím každým tréningom i zápasom
22. septembra 2016

Nová trénerská dvojica VŠEMvs Karlovka Bratislava Peter Ivanovič a Tomáš Polák chce vidieť v zápasoch Eurovia SBL na svojich zverencoch zlepšenie z individuálneho, ale aj tímového hľadiska.

Siedme miesto z predchádzajúcej sezóny predznamenalo zmeny v realizačnom tíme Karlovky, post hlavného trénera pripadol Petrovi Ivanovičovi, pre ktorého to bude premiéra v najvyššej súťaži a od mestského rivala prišiel na asistentskú stoličku Tomáš Polák. „Príprava ide podľa plánu, hráči pracujú, snažia sa vstrebávať nové informácie. Žiaľ, nevyhli sme sa chorobám a zraneniam, tak niektorým hráčom bude adaptácia trvať asi dlhšie. Prvý mesiac mal v rukách hlavne kondičný tréner Marek Mikletič, momentálne sa už viacej venujeme basketbalu, pracujeme hlavne na individuálnej i kolektívnej obrane,“ zhodnotil úvod prípravy Ivanovič.

Viac si môžete prečítať tu: http://www.basketliga.sk/sk/spravy/novinky/11-rozhovor/1404-ivanovi%C4%8D-mojou-amb%C3%ADciou-je-zlep%C5%A1ova%C5%A5-seba-a-cel%C3%BD-t%C3%ADm-ka%C5%BEd%C3%BDm-tr%C3%A9ningom-i-z%C3%A1pasom