Už túto sobotu!!! PLES!!!
08. januára 2019

2019_ples_final-page-002

Vážení hráči, trénerky, tréneri, rodičia, starí rodičia, kamarátky, kamaráti, a sympatizanti MBK Karlovka,

pozývame Vás všetkých na 7.ročník Plesu MBK Karlovka, ktorý sa bude konať v sobotu 12. januára 2019 od 18:00, v Karloveskom centre kultúry na Molecovej ulici. 

 

Vstupné 30€

Oblečenie: Spoločenské, menej spoločenské, tak ako sa kto cíti príjemne:)

Ako sa plesu zúčastniť?

Ako zaplatiť?

  • osobne - informácie o mieste a čase predaja lístkov Vám budú zaslané pri nahlásení počtu lístkov

Na čo sa môžete tešiť?

  • Tak ako každý rok, je sa rozhodne na čo tešiť, o skvelú zábavu v kruhu super ľudí sa postará DJ a tiež dvorný moderátor Martin "Šilo" Šilan, tiež sa môžete tešiť na programové prekvapenie a tradičnú TOMBOLU :)

Čo je v cene lístka?

  • Okrem skvelej zábavy, úžasných ľudí, nikto isto neostane hladný. V cene vstupenky je prípitok, nealko, vínko, večera, polnočná kapustnica, sladké či slané drobnosti, všetko ostatné vrátane alkoholu si pokojne prineste alebo je možné si objednať  v Camel klube, ktorý nám bude k dispozícii do 4. hodiny rannej spolu so 4 čašníčkami.

Ako prispieť či pomôcť?

  • Aj tento rok budeme radi ak prispejete do tomboly, môže to byť čokoľvek od fľaše vína až po automobil, prosím ak je to možné informujte ma o tom mailom (martina.mackovicova@gmail.com). alebo prineste rovno na ples.
  • Ak máte medzi sebou akékoľvek tipy na ďalšie spestrenie programu nejakým vystúpením, prosím dajte nám vedieť, rozpočet máme síce skromný, ale odmenou mu bude zábava a pohostenie
  • Určite nás potešia napečené (alebo zakúpené:) zákusky, pagáčiky, tyčinky či iné dobroty na stôl.
  • V neposlednom rade ak máte chuť pomôcť pri organizácii plesu, dobrovoľníkov radi privítame, dajte nám vedieť, budeme radi, je to zábava:))

Vezmite známych, kamarátov a príďte na 7.ročník plesu MBK Karlovka.

Budeme sa tešiť!!

Váš organizátori MBK Karlovka:)))