Šport a BUDIŠ sú nerozlučiteľní
15. februára 2016

Basketbalový klub VŠEMvs Karlovka Bratislava bojuje o body v Slovenskej baskebtalovej lige aj vďaka spoločnosti BUDIŠ. Tá je nielen partnerom nášho klubu, jej meno sa spája aj s jedným z vrcholov sezóny - Budiš Slovenským pohárom.

Budiš, ako najpredávanejšia minerálna voda, je už dlhé roky minerálnou vodou pre aktívnych ľudí či už profesionálnych športovcov, alebo zanietených neprofesionálov. "Táto doba je miestami taká rýchla, že na športové aktivity mnohým z nás jednoducho nezostáva čas," tvrdí marketingová špecialistka spoločnosti Budiš Júlia Surňáková a jedným dychom dodáva, že túto skutočnosť by chceli pomôcť zmeniť. "Uvedomujeme si, aký je pravidelný pohyb dôležitý a preto sme už niekoľko rokov partnermi mnohých športových podujatí. Je nám cťou podporovať profesionálnych i amatérskych športovcov, všetkých vekových kategórií na ceste k ich aktívnemu a zdravému životu," hovorí.

maxresdefault

Okrem Karlovky podporuje spoločnosť Budiš po druhý rok aj Slovenský pohár. Ten je podľa predstaviteľov spoločnosti športovou udalosťou, ktorej cieľom je podporiť basketbalové talenty. "Veríme, že v tomto prípade pôjde o dlhodobú spoluprácu. Rovnako je našim cieľom aj podpora ďalších športových akcií. Budiš je totiž nerozlučne spätý so športom," deklaruje J. Surňáková.

Vďaka vyváženému pomeru minerálov je mineárlna voda Budiš mimoriadne vhodná napríklad aj po športovej záťaži. Športovcom a aktívnym ľuďom odporúčajú odborníci najmä po fyzickom výkone alebo športovej aktivite doplniť stratené minerály. "Okrem neochutenej minerálnej vody Budiš máme v portfóliu aj chuťovo veľmi obľúbený Budiš vitamín B-komplex, Obsahuje vitamín a fantasticky chutí. Exotické príchute acerola, dula a guave si dokonca vybojovali prestýžne ocenenie „Suprerior taste award," chváli produkt spoločnosti marketingová špecialistka Jana Surňáková.