Starší mini odohrali zápasy, v sobotu na Interi a v nedeľu turnaj na B.S.C...
14. decembra 2022

Starší mini mali uplynulý víkend nabitý program. V sobotu odohrali ligový turnaj na Interi a v nedeľu odohrali prípravný turnaj organizovaný BSC.
 
Inter yellow - Karlovka 56:5
 
Inter black - Karlovka 10:60
 
Hodnotenie trénerky- Veroniky Dulovej:
,, V sobotu sme sa po dlhej bez zápasovej pauze veľmi tesili na turnaj. Odohrali sme 2 úplne odlišné zápasy. V prvom zápase proti Interu yellow sme od začiatku ťahali za kratší koniec a nevedeli sme sa vyrovnať s výraznou prevahou súpera. Zľakli sme sa a akoby sme zabudli všetko čo robíme na treningoch. Súper vyhral jednoznačne a zaslúžene k čomu mu gratulujem.
 
Druhý zápas bol úplne odlišný. Nastúpili sme proti mladším a menej skúseným hráčom Inter black. Do zápasu sme vstúpili bez energie a mysleli sme si, že sa vyhrá sám. Postupne sme sa ale rozbehli, začali sme lepšie brániť a z toho sme sa následne aj ľahšie presadzovať v útoku. Gratulujem chlapcom k výhre”.
 
Kosterneuburg-Karlovka 49:42
 
BSC- Karlovka 53:49
 
Hodnotenie zápasov:
 
Jakub Fratrič (č.4):
1.zápas sme nezačali úplne najlepšie, zobudili sme sa až neskôr, ale to nám nestačilo na to, aby sme vyhrali. Ale myslím si, že sme dobre bojovali, len súper bol na nás veľmi rýchly.
V druhom zápase sme výborne začali, zápas bol celú dobu vyrovnaný. Niektorí sme mali problém v obrane a dali nám zopár ľahkých košov z protiútoku. Ja osobne si myslím, že som mal medzery v obrane a budem sa to snažiť zlepšiť.
Podľa mňa sme oba zápasy odohrali celkovo dobre, ale musíme spresniť streľbu na kôš spoza šestky.
 
Richard Neumar (č.37):
Prvá štvrtina z našej strany bola velmi zlá, nevedeli si prihrať, strácali loptu, nedali body. Druhá bola trošku lepšia, ale stále zle. Začali sme hrať až v druhom polčase, ale dobre sme hrali až v tej poslednej štvrtine.
Zápas s B.S.C. hodnotí takto. Prvá štvrtina bola vyrovnaná, hra nám išla dobre. Kaziť sa to začalo až v druhej štvrtine, niekde pred jej polovicou. V tretej štvrtine sme zle bránili, lebo sme dostali veľa bodov. A v poslednej štvrtine sme to už nedobehli. Mrzí ma to posledné vyhodenie z autu, keby sa podarilo dobre zahrať, mohli sme aj vyrovnať.
Keby mali oba zápasy ešte jednu štvrtinu, tak sme ich mohli aj vyhrať.