Starší žiaci na domácej palubovke privítali Žilinu a Považskú Bystricu
19. marca 2015

Starší žiaci vyhrali nad Žilinou. Priebeh zápasu mali vo svojich rukách po prvej štvrtine. Do zápasu  zapojili tréneri širšiu rotáciu.  V boji nepomohol Matúš Pukančík, ktorý má zlomenú ruku a Tomáš Kula, ktorý je po zlomenej nohe v rekonvalescencii. Po vyhratom zápase so Žilinou sú naši chlapci znova bližšie k Final 4. V nedeľu privítali  náročného súpera Považskú Bystricu. V tomto zápase vyhralo skúsenejšie družstvo. Naši  chlapci však získali nové skúsenosti, ktoré určite zúžitkujú v ďalších bojoch. Prinášame vám informácie o zápasoch a vývoj skóre.

MBK Karlovka : MBK Victoria Žilina 81:61

Info o zápase: Stav po 1.štv. 14:22 po polčase 33:42 po 3. štv. 64:52, Fauly: 20, Doskoky obrana/útok: 22/11, Asistencie: 2, Trestné hody: 20/10

Body za MBKK:  Juraj Páleník 20, Branislav Balvan 20, Michal Hormann 18, Michal Vida 9, Marco Kvasnica 7, Adam Žilavý 4 a Matej Bagar 3

MBK Karlovka Bratislava: IMC Považská Bystrica 65:75

Info o zápase: Stav po 1.štv. 15:18, po polčase 36:34, po 3. štv. 34:55,  Fauly: 25, Doskoky obrana/útok: 17/8, Asistencie: 6, Trestné hody: 37/18

Body za MBKK:  Juraj Páleník 20, Branislav Balvan 12, Michal Hormann 10, Michal Vida a Marco Kvasnica 7, Matej Bagar 6, Adam Žilavý 3