Starší žiaci odštartovali svoju súťaž dvoma výhrami
15. októbra 2014

Zverenci Dana Čurku  odohrali  úvodné zápasy sezóny proti Tj Iskra Partizánske (Partizánske: MBKK 40:104, MBKK: Partizánske 108: 43). Tento súper bol pre nich zahrievacím kolom, pokračujú ďalej v  najbližšom stretnutí proti Leviciam.

Komentár asistenta trénera
Michal Rosival: Do prvého zápasu sme nastúpili s koncentrovaným výkonom a kvalitnou obranou po celom ihrisku, vďaka ktorej sme získavali lopty a skórovali po presilových situáciach. Na konci druhej štvrtiny svietil na tabuli stav 19:62 v náš prospech. V druhom polčase sme navýšili vybudovaný náskok a zápas dotiahli do víťazného konca 104:40.

MBK Karlovka Bratislava :TJ Iskra Partizánske 108: 43
Štvrtiny:28:6, 16:13, 27:13, 37:11
Fauly:14/18 (Daňo a Koprda 5)
TH: 14/26, 7/14