Sumár z turnaja U13 mladších žiakov...
26. októbra 2022

Sumár z turnaja U13 mladších žiakov
 
MBK Karlovka vs BK Šinter 57:18
 
MBK Karlovka vs MIBA Stupava 61:45
 
Zhodnotenie zápasov:
 
Kamil Olšák - hráč (číslo 13):
So Šinterom sme mali prvú štvrtinu problém so zakončovaním, hlavne spod koša. Nasadili sme však výbornú obranu a vybudovali sme si náskok, ktorý sme potom udržali a zvyšovali. Taktiež sme lepšie doskakovali ako minulé zápasy. V zápase so Stupavou sme tiež dominovali obranou a viac sme sa sústredili na zakončenia. Síce hrali mimo súťaž, no mohli sme ukázať, že máme šancu vyhrať aj proti starším súperom .
 
Damian Ďurovič - hráč (číslo 11):
Proti ŠINTERu sme hrali prvý polčas neisto. Nedávali sme ľahké koše. Druhý polčas sme sa rozbehli. Začali sme dávať viacej košov a aktívne sme bránili.
Proti MIBA Stupava sa hralo ťažšie, lebo hráči boli vekovo o rok starší. No napriek tomu sa nám podarili pekné akcie, z ktorých padali koše. Celkovo sme hrali dobre. Veľkým plusom bolo, že sme hrali tímovo. Zásluhu na výsledku z oboch zápasov majú aj naši tréneri. Karlovka
 
Martin Hrebičík - tréner:
Další turnaj sme odohrali na domácej palubovke. Prvý zápas sme nastúpili proti Šinteru. Hrali sme od začiatku s chuťou. Obrovský problém sme však mali so zakončením spod koša. Počas celého zápasu sme mali veľmi nízku percentuálnu úspešnosť, ktorá pramenila z našej nekoncentrovanosti. Po polčase sme zvýšili úspešnosť streľby spod koša a vďaka výbornej obrane sme dotiahli zápas do víťazného konca a zahrali si všetci chlapci.
Druhý zápas sme hrali proti Stupave, ktorá je mimo súťaž. Opäť ako v prvom zápase sme mali veľmi nízku úspešnosť streľby spodkoša. Avšak našou obrovskou energiou v obrane sme súperovi nedovolili dať ľahké koše a získanými loptami sme navyšovali náš náskok. Teší ma herný prejav nášho družstva a vynikajúca energia, ktorú sme mali v obrane.
Gratulujem
 
chlapcom k zaslúženým víťazstvám.