Tretie kolo minibasketligy dopomohlo prekonať zábrany
29. januára 2018

Najmenší basketbalisti Karlovky z viacerých prípraviek sa po tretí raz v tejto sezóne stretli, aby sa spoločne s trénermi a rodičmi zabavili a zasúťažili si.

Tretie kolo minibasketligy je úspešne za nami. Opäť sme mali možnosť vidieť našich najmenších baskeťákov v akcii. Každým tréningom robia pokroky, čo ukázali v štafetových súťažiach a zručnostných stanovištiach. V treťom kole sme začali s hrou na kôš a bolo sa na čo pozerať. Ďakujeme všetkým zúčastneným deťom, rodičom a trénerom za pekné nedeľné dopoludnie. Tešíme sa na ďalšie kolo minibasketligy,“ povedal po podujatí kouč A-mužstva klubu a zároveň aj tých najmenších Peter Ivanovič.

„Čo je lepšie, ako nedeľne doobedie strávené v telocvični s loptou i bez nej? Decká z bratislavských prípraviek si dali stretnutie v telocvični na ZŠ Majerníková na Dlhých dieloch. Súťažili v štyroch skupinách v štafetách, streľbe, prihrávkach i baskete 3 na 3,“ doplnila trénerka Marta Paléníková.

minibasket liga

Na podujatí vládne skvelá atmosféra, ktorá deti motivuje a dodáva im radosť z basketbalu. Dôkaz o tom ponúkla Marta Páleníkova. „Z mojej prípravky sa zúčastnil aj prvák Adam, ktorý sa na tréningu zatiaľ len okukáva a len občas sa do neho aj zaradí. Dnes sa však nechal uniesť skvelou atmosférou a zabudol na zábrany. Tešil sa z každého úspechu a ktovie, či nám z neho raz nevyrastie nový hráč Karlovky. Aj jedno takéto športové doobedie môže byť dôvodom, prečo začne dieťa „vážne“ športovať. Preto čas, venovaný tým najmenším, stojí za to.“

Ak by ste chceli aj vy svoje dieťa prihlásiť na tréningy do nášho klubu, napíšte nám na mail: pripravka@mbkkarlovka.sk, alebo nás kontaktuje pomocou našej facebookovej stránky, ktorú nájdete tu.