Turnajové zápasy U -14 zhodnotil tréner Kamenský...
21. marca 2022

V piatok a v sobotu sa naša U-14 predstavila  na ligovom turnaji o 1.-8. miesto v Žiari nad Hronom. Výkon svojich zverencov zhodnotil tréner Richard Kamenský.

18.3.2022

MBK Karlovka Bratislava– MŠK BK Žiar nad Hronom 50 : 65  /21:36/

Na prvý zápas skupiny o 1.-8.miesto sme cestovali už v piatok a ešte v deň odchodu sa nám menila zostava. Tak či tak sme boli odhodlaní sa pobiť o čo najlepšie výsledky. Proti Žiaru sme sa nevedeli vysporiadať najmä s 2 vysokými hráčmi, ktorí sa doslova prebíjali do koša. Striedali sme lepšie úseky s horšími, ale myslím si, že prehra o 15 bodov nekorešponduje s tým, ako vyzeral zápas.

19.3.2022

MBA Prievidza – MBK Karlovka Bratislava 74 : 37 /36:21/

Druhý zápas sme odohrali, myslím si, s favoritom na titul. Prievidza má veľmi dobre stavané družstvo a dokazuje to, že sa dá vyhrávať zápasy aj správny prístupom pri rozvoji mladých basketbalistov.

I napriek kvalite súpera sme odohrali náš najlepší polčas na turnaji. Slušne sme bránili a dobrým pohybom sme si vypracovali dobré príležitosti na zakončenie resp. sme získali faul.Tretia štvrtina bolo najslabšia za našej strany, plná strát pri väčšom tlaku v obrane. Dohrali sme zápas ale so zdvihnutými hlavami.

RIM BASKET Košice – MBK Karlovka Bratislava 47 : 26 /27:13/

Posledný zápas sa hral hneď po našom zápase s Prievidzou a už to bolo skôr o bojovnosti či dohrávaní. Chlapci sa snažili, aj sme celkom dobre bránili, ale pri zakončovaní sme nemali dostatočný dôraz a preto sme dali iba 26 bodov.

Gratulujeme súperom v víťazstvám a ďakujeme chalanom za nasadenie a bojovnosť. Aj keď sa nám v tomto čase stretli rôzne okolnosti - nevzdali to. Najväčší úspech býva nielen vtedy keď uspejeme, ale najmä vtedy, keď sa zdvihneme po neúspechu. Ideme ďalej...

Pripájame aj pár fotiek z turnaja. Viac foto z turnaja na Facebook-u: BASKETBAL Žiar nad Hronom