U-13 mladší žiaci na Majstrovstvách Slovenska na konečnom 6. mieste!!!
23. mája 2024

Zverenci trénerky Veroniky Dulovej mladší žiaci U-13 sa vo finálovom turnaji Majstrovstiev Slovenska umiestnili na 6. mieste!!!

Zhodnotenie turnaja trénerkou Veronikou Dulovou:

"Boli to naše prvé Majstrovstvá Slovenska na ktoré sme sa veľmi tešili. Úvodný zápas nás čakalo družstvo BSC Bratislava. Prvý polčas nám zväzovala ruky nervozita a mali sme príliš veľký rešpekt, čo súper využil a vytvoril si rozhodujúci náskok. V druhom polčase sme ale hrali vyrovnaný zápas na obrat to už ale nestačilo.
Do druhého zápasu proti Prievidzi sme išli s jasným cieľom vyhrať. Chlapci si ale mysleli, že zápas sa vyhrá sám a prvý polčas sme boli príliš pasívni v obrane a neefektívni v útoku. Druhý polčas nastúpili chlapci ako vymenení a agresivitou v obrane a následnými protiútokmi sme si vytvorili vysoký náskok, čo rozhodlo o zápase.
V záverečnom dni turnaja sme sa stretli v zápase o konečné 5. miesto s RIM Basket Košice. Som na chlapcov nesmierne hrdá s akou energiou a bojovnosťou odohrali tento zápas. Myslím si, že minimálne prvý polčas hrali najlepší zápas vôbec. Postupne nám dochádzali v druhom polčase sily, vyberali sme si v útoku náročné zakončenia, nepostrážil sme si obranný doskok a súper sa cez nás presadzoval 1:1.
Celkovo som so sezónou spokojná, chlapci počas nej urobili obrovský progres .
Ďakujeme rodičom, trénerom a spoluhráčom za neuveriteľnú atmosféru!!!"