V stredu v Lučenci proti tímu, nad ktorým sme dvakrát zvíťazili
07. marca 2017

Šanca Karlovky na play off sa stále znižuje, ale základnú časť treba dohrať so cťou aj pre divákov a zároveň preto, aby hráči zostali v hernom rytme čo najdlhšie. V stredu od 18:00 cestujú naši chlapci do Lučenca, s ktorým majú v sezóne pozitívnu bilanciu. Súpera zdolali dvakrát.

Tréner Peter Ivanovič opäť môže počítať s mladou hviezdičkou Marekom Doležajom, ktorý sa vracia po zranení. "Na zápas sa pripravujeme ako na každý iný. Nálada v tíme nie je zlá, s Lučencom máme dobrú bilanciu a aj ostatný zápas v Handlovej bol z našej strany dobrý a prehrali sme len o päť bodov. Máme pred očami aj poslednú štvrtinu zápasu Lučenca v Prievidzi, ktorá bola zo strany nášho stredajšieho súpera excelentná," povedal Marek.

Karlovka ťahá šnúru šiestich prehier, naopak domáci Lučenec zvíťazil v posledných dvoch súbojoch a ako spomenul Marek, v Prievidzi zvládol poslednú štvrtinu jednoznačne 33:12. Vzhľadom na to, že aj Karlovka hrala v Handlovej vynikajúco, v sobotu majú naši chlapci jedinečnú šancu prerušiť negatívnu bilanciu v lige.