Vianočná akcia MBK Karlovka
24. decembra 2022

Milí basketbalisti, rodičia, tréneri, fanúšikovia a všetci priaznivci MBK Karlovka, rok sme ukončili skvelou akciou – Karlováckym vianočným basketbalom. Deti od nás dostali vianočné darčeky v podobe tričiek na rozcvičku, na ktorom je vyobrazené jedno z našich ôsmich hesiel – Sme jeden tím. Aké sú naše ďalšie heslá? V priebehu nasledujúceho roka vám ich budeme postupne predstavovať.

Chcel by som sa poďakovať Doležajovcom, nášmu bývalému hráčovi Marekovi, že svojou prítomnosťou na akcii potešil a verím, že aj inšpiroval našich hráčov a Milošovi za pomoc pri organizácii a varení vínka.

V neposlednom rade našej „babke a dedkovi“ Doležajovcom, ktorí sa síce tentokrát osobne nezúčastnili, no bez ich vynikajúcich posúchov si už žiadnu akciu klubu ani nevieme predstaviť.

Ďakujem aj trénerom – šéftrénerovi Ivanovičovi za organizáciu a komentovanie zápasu. Trénerom družstiev Ribanskému a Hrebičíkovi za výborné odkaučovanie veľkého množstva hráčov. Anjelovi v podobe trénerky Ivanickej za ochranu hráčov pred čertovským výkonom trénerky Dulovej a trénerom Korfantovi a Janouškovi za organizačný servis.

Veľká vďaka patrí nášmu dvornému fotografovi Kamenskému. Na akciu zavítal aj čerstvý otecko malej Elišky, tréner Marolko Nemček, ktorému ešte raz gratulujeme k dcérke.

Ďakujeme za účasť aj všetkým hráčom, na akcii boli všetky kategórie, od mladších mini žiakov až po juniorov. Taktiež rodičom za občerstvenie a spríjemnenie atmosféry. Záver akcie patril už tradične zápasu 3x3 medzi trénermi.

 

Všetkým vám prajem v mene klubu šťastné a veselé Vianoce. Jozef Toth-Vaňo, tajomník MBK Karlovka.