Vianočných piesní sú tisíce, tieto milujú naši mládežnícki tréneri!
26. decembra 2015

Síce sa vianočné sviatky pomaly ale isto končia, prázdniny pokračujú vo svojom sviatočnom trende! Oslovili sme niektorých z našich trénerov, aby nám poslali koledu či pieseň, ktorá im vždy pripomenie Vianoce.

Marta Páleníková - Povedzte nám pastúškovia

"Povedzte nám pastúškovia, tú sme spievali s mojimi prváčikmi-basketbalistami stále dokola. Doslovajú ju milujú! Milí basketbalisti a basketbalistky, prajem vašim rodinám krásne prežitie vianočných sviatkov, nech ich prežijete v pokoji, láske a spokojnosti. Môžete si spomenúť i na šport, pretože pohyb je veľký kúzelník! Dokáže odohnať smútok, únavu i zlú náladu. A aby sa nedostali až k vám, športujte i v týchto dňoch!"

Denisa Zambová - Snow Is Falling

"Toto je môj obľúbený song týchto Vianoc! Počas posledných troch týždňov som ho počula asi každý deň, minimálne dva krát! Iróniou je, že pred tým som ho vôbec nepoznala. Pripomína mi decká a 'having fun'."

Michal Rosival - Santa Claus Is Comming to Town

"Svojim zverencom želám, aby sviatky prežili v kruhu najbližších. Nech si poriadne oddýchnu a do nového roka načerpajú silu, aby po sviatkoch mohli ďalej na sebe makať."

Peter Ivanovič - Půlnoční

"Prajem všetkým pokojné ničím nerušené Vianočné sviatky a všetko dobré v Novom roku, hlavne veľa zdravia, šťastia, športových a životných úspechov."

Sara Levićanin - Driving Home For Christmas

"Moja naj vianočná pesnička je Driving home for Christmas, lebo mi pripomína každoročnú cestu do Srbska na Vianoce. Vždy ju s celou rodinou počúvame v aute a spievame si. Myslím, že Vianoce by mali byt presne o takýchto 'maličkostiach', že sme celá rodina spolu. Nie každý má totižto takú možnosť. Preto vám všetkým želám, aby ste sa mali radi a užívali si to, čo máte. Šťastné a baskeťácke Vianoce!"

Braňo Brliť - Vtedy sú Vianoce/Mistletoe And Wine

"Toto sú moje dve top! Vyjadrujú pre mňa tú najvianočnejšiu atmosféru. Svojim zverencom prajem rozhodne hlavne pohodu, oddych, dobrú náladu a všetkých blízkych pri sebe!"

Maroš Helmecy - Vianocujem